Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wklejanie obrazu jako warstwy - Photoshop


jakubgross

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

mam pewien problem - tworzę herb w programie PS CC. Wymiary to 512x512 pikseli.

I teraz pytanie jak mogę wkleić obrazek w taki sposób, abym mógł go dowolnie zmniejszać i przenosić.

 

Pozdrawiam,

@jakubgross

strange1.jpg

Opublikowano

zaznaczasz sobie warstwe z obrazkiem, klikasz na lasso (cokolwiek do zaznaczania) prawy przycisk myszy i wybierasz opcje przekształcanie swobodne ;)

Jak zmniejszasz/zwiększasz polecam trzymać klawisz shift, zachowasz proporcje ;) 

Opublikowano

zaznaczasz sobie warstwe z obrazkiem, klikasz na lasso (cokolwiek do zaznaczania) prawy przycisk myszy i wybierasz opcje przekształcanie swobodne ;)

Jak zmniejszasz/zwiększasz polecam trzymać klawisz shift, zachowasz proporcje ;)

No dobra, ale mój dokument ma 512x512, a ja wklejam 2000x2000 co teraz?

strange1.jpg

Opublikowano

Zaznaczasz warstwę z obrazkiem potem wciskasz CRTL+T pojawia ci się możliwość zmniejszenia obrotu itp ;)

No niby tak, ale zmniejszać i tak nie mogę (oczywiście wybrałem skala z menu).

Po wybraniu skala obraz tylko się przesuwa, rozmiar jest bez zmian.

 

Ten obrazek był taki duży, że jak go zmniejszałem, to myślałem, że tylko się rusza. :v

Teraz faktycznie się zmniejsza, jeszcze raz dzięki za pomoc. :yay:

strange1.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...