Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wchodzenie na kanał tylko wybraną rangą


Gość Unicef

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam da się tak zrobić, że np. https://scr.hu/aOvPkN

na kanał 1 i podkanał a może wejść tylko osoba z rangą x, a każdy bez tej rangii nie może wejść z wyjątkiem podkanału b? I tak chciałbym zrobić na te 5 kanałow, że na kanał 2 może wejść tylko ranga y, a ranga x może wejść tylko na podkanał b drugiego kanału?

Opublikowano

na kanał 1 i podkanał a może wejść tylko osoba z rangą x

 

To ustawiasz danej randze (x) np. i_channel_join_power na 80. A wymagana moc aby wejść na ten kanał 80. ( ale userów musi mieć mniejszy i_channel_join_power niż ranga X)

 

wyjątkiem podkanału b

 

A w pokdanale b nic nie zmieniasz.

 

I tak chciałbym zrobić na te 5 kanałow, że na kanał 2 może wejść tylko ranga y,

 

To randze (y) ustawiasz permisje: b_channel_create_with_maxclients, i na ten kanały co ma wbić ranga (y) ustawiasz na kanale max osób 0 i 0

 

a ranga x może wejść tylko na podkanał b drugiego kanału

 

To na ten kanał ustawiasz minimalna moc wchodzenia: 80 ( taka moc jaką ma ranga x )

 

Trochę skomplikowane, ale dziwnie to wymyśliłeś. 

Opublikowano

na kanał 1 i podkanał a może wejść tylko osoba z rangą x

 

To ustawiasz danej randze (x) np. i_channel_join_power na 80. A wymagana moc aby wejść na ten kanał 80. ( ale userów musi mieć mniejszy i_channel_join_power niż ranga X)

 

wyjątkiem podkanału b

 

A w pokdanale b nic nie zmieniasz.

 

I tak chciałbym zrobić na te 5 kanałow, że na kanał 2 może wejść tylko ranga y,

 

To randze (y) ustawiasz permisje: b_channel_create_with_maxclients, i na ten kanały co ma wbić ranga (y) ustawiasz na kanale max osób 0 i 0

 

a ranga x może wejść tylko na podkanał b drugiego kanału

 

To na ten kanał ustawiasz minimalna moc wchodzenia: 80 ( taka moc jaką ma ranga x )

 

Trochę skomplikowane, ale dziwnie to wymyśliłeś. 

Chodzi mi oto, że na ts.mpcforum.pl w strefie gildii można wejść na kanał tylko z daną rangą gildii, a na rekrutację nie potrzeba rangi. @TermalQ™

Opublikowano

No to można zrobić rangi kanałowe: Omijanie haseł na Dane kanały, a na Rekrtuacji nie nadawać.

Opublikowano

No to można zrobić rangi kanałowe: Omijanie haseł na Dane kanały, a na Rekrtuacji nie nadawać.

Mógłbyś napisać jak dać takie permisje ?

Opublikowano

Tworzysz nową rangę kanałową bez permisji i nadajesz jej:

b_channel_join_ignore_password

Później nadajesz osobie tą rangę na kanale i już. 

Opublikowano

Tworzysz nową rangę kanałową bez permisji i nadajesz jej:

b_channel_join_ignore_password

Później nadajesz osobie tą rangę na kanale i już. 

A da się zrobić tak rangę serwerową? Bo tak musiałbym dawać 2 rangi

Opublikowano

Aby omijała wszystkie hasła ?

 

Tak

 

Tworzysz rangę bez permisji i nadajesz

b_channel_join_ignore_password
Opublikowano

Już ogarnąłem, stworzyłem channel rangę z join power i trzeba ją mieć, żeby wejść na dany kanał.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...