Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie *Nie wiedziałem w jakim dziale*


OTLSuReK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym założyć klan skupiający się głównie na graniu w LoL'a i innych grach. Czy ten pomysł wypali ? Były by osoby chętne ? Nie musiały by być to 30 lvl, mniejsze też. Było by extra jeśli te osoby były by na teamspeaku. Wspólne granie, uczenie mniejszych leveli i pomoc.

Na teamspeaku były by pokoje do gier, można było by też wprowadzić kanały +16/18 jeśli starsze osoby nie chcą słuchać "piskliwych głosów ( bez mutacji ) Co o tym myślicie ? Były by osoby chętne ? 

Można było by też zrobić pokoje do gier w CS i inne gry.

 

Poszukuję

● Drugiego lidera, odpowiadającego za rekrutacje.

● Zastępców, którzy pomogą w rekrutacji.

● Członków

Opublikowano

Witam. Chciałbym założyć klan skupiający się głównie na graniu w LoL'a i innych grach. Czy ten pomysł wypali ? Były by osoby chętne ? Nie musiały by być to 30 lvl, mniejsze też. Było by extra jeśli te osoby były by na teamspeaku. Wspólne granie, uczenie mniejszych leveli i pomoc.

Na teamspeaku były by pokoje do gier, można było by też wprowadzić kanały +16/18 jeśli starsze osoby nie chcą słuchać "piskliwych głosów ( bez mutacji ) Co o tym myślicie ? Były by osoby chętne ? 

Można było by też zrobić pokoje do gier w CS i inne gry.

 

Poszukuję

● Drugiego lidera, odpowiadającego za rekrutacje.

● Zastępców, którzy pomogą w rekrutacji.

● Członków

Takie cos nie wypali, przeciez kazdy gra sobie w swoim gronie a jak nie ma znajomych to albo gra sam albo zas z kims losowym a miejsc jest duzo zeby takich szukac, nawet in game. Jedynie co moze dzialac to stworzenie teamu w high elo tak, ale takie gadanki ze zrobie sobie teamspeak zaprosze ludzi i bedzie fajnie juz widzialem wiele. Oczywiscie mozesz cos takiego zrobic, ale jaki mialoby to sens? Jesli z czegos nie ma korzysci to zazwyczaj to cos nie wypala. Ludzie by sie tam znienawidzili jakby jeden przegral drugiemu gre nokappa, imho strata czasu na robienie czegos takiego, lepiej grac sobie w swoim gronie mniejszym lub wiekszym znajomych.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...