Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wiatrówka


kokojumbo99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ta za tę cenę będzie dobra, mam ją od 3 lat i śmiga nieźle leje wszystko co podejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°), to jest "najmocniejsza" wiatrówka bez zezwolenia, więc lepszej nie kupisz. Jest prosta i niezawodna.

Opublikowano

Ta za tę cenę będzie dobra, mam ją od 3 lat i śmiga nieźle leje wszystko co podejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°), to jest "najmocniejsza" wiatrówka bez zezwolenia, więc lepszej nie kupisz. Jest prosta i niezawodna.

Tak z ciekawości - Sprzedawane urządzenie o energii wylotowej poniżej 17 J. Zakup bez zezwoleń. Tylko dla osób pełnoletnich.

Kurier bez problemu mi to doręczy jak mam 17 lat? 

Opublikowano

 

Ta za tę cenę będzie dobra, mam ją od 3 lat i śmiga nieźle leje wszystko co podejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°), to jest "najmocniejsza" wiatrówka bez zezwolenia, więc lepszej nie kupisz. Jest prosta i niezawodna.

Tak z ciekawości - Sprzedawane urządzenie o energii wylotowej poniżej 17 J. Zakup bez zezwoleń. Tylko dla osób pełnoletnich.

Kurier bez problemu mi to doręczy jak mam 17 lat? 

 

Kurierzy mają tak głęboko w dupie co i komu dostarczają, że z ich strony problemów nie powinno być. Jak już to sklep może mieć jakieś "ale" - jednak dla pewności możesz zamówić to na osobę dorosłą...

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

 

Ta za tę cenę będzie dobra, mam ją od 3 lat i śmiga nieźle leje wszystko co podejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°), to jest "najmocniejsza" wiatrówka bez zezwolenia, więc lepszej nie kupisz. Jest prosta i niezawodna.

Tak z ciekawości - Sprzedawane urządzenie o energii wylotowej poniżej 17 J. Zakup bez zezwoleń. Tylko dla osób pełnoletnich.

Kurier bez problemu mi to doręczy jak mam 17 lat? 

 

Kurier będzie miał to pewnie w dupie bo i tak jak zapakowana dobrze to nie zobaczy co to, a jak coś to zawołaj babcie/sąsiada.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...