Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Grafika - Belki pod prezentacje, grafika do ItemShopu, style do BuyCraft * PONAD 70 MB *


Gość Kinga Duda

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Super są ^^. A jakiś, update wejdzie?

Jeden z niewielu oficjalnych partnerów minecraft pochodzących z polski.

goPYjbL.png

Opublikowano

Jak wygląda sprawa z prawami autorskimi? Czyje są te prace i na jakiej licencji? Hm?

EDIT.

Właśnie wypakowałem wszystko. Normalna kradzież pracy innych grafików. Prace od Hypixela, Mineplexa, pobrane i kradzione. Dla mnie to jest niemoralne i chamskie. Jak tak możesz robić? Nawet jeśli nie Ty to sklekociłaś w 1 folder czemu udostepniasz czyjąś pracę tutaj? Normalna kradzież za którą mozna isc do pierdla za pogwałcenie praw autorskich. Disslike.

- http://www.risingheroes.org/portal - Tutaj dla przykłądu graficzki jakie są w paczce na górze, a również są na stronie innego zagranicznego serwera

Opublikowano

Jak wygląda sprawa z prawami autorskimi? Czyje są te prace i na jakiej licencji? Hm?

 

EDIT.

Właśnie wypakowałem wszystko. Normalna kradzież pracy innych grafików. Prace od Hypixela, Mineplexa, pobrane i kradzione. Dla mnie to jest niemoralne i chamskie. Jak tak możesz robić? Nawet jeśli nie Ty to sklekociłaś w 1 folder czemu udostepniasz czyjąś pracę tutaj? Normalna kradzież za którą mozna isc do pierdla za pogwałcenie praw autorskich. Disslike.

 

- http://www.risingheroes.org/portal - Tutaj dla przykłądu graficzki jakie są w paczce na górze, a również są na stronie innego zagranicznego serwera

W łeb się jebnij tymi prawami autorskimi. Napisz do nich i się zapytaj. Te wszystkie grafiki + wiele wiele innych było udostępnione na angielskim forum o grach przez autorów. 

Wgl. ta strona która podałeś nie jest właścicielem tych grafik. 

Opublikowano

 

Jak wygląda sprawa z prawami autorskimi? Czyje są te prace i na jakiej licencji? Hm?

 

EDIT.

Właśnie wypakowałem wszystko. Normalna kradzież pracy innych grafików. Prace od Hypixela, Mineplexa, pobrane i kradzione. Dla mnie to jest niemoralne i chamskie. Jak tak możesz robić? Nawet jeśli nie Ty to sklekociłaś w 1 folder czemu udostepniasz czyjąś pracę tutaj? Normalna kradzież za którą mozna isc do pierdla za pogwałcenie praw autorskich. Disslike.

 

- http://www.risingheroes.org/portal - Tutaj dla przykłądu graficzki jakie są w paczce na górze, a również są na stronie innego zagranicznego serwera

W łeb się jebnij tymi prawami autorskimi. Napisz do nich i się zapytaj. Te wszystkie grafiki + wiele wiele innych było udostępnione na angielskim forum o grach przez autorów. 

Wgl. ta strona która podałeś nie jest właścicielem tych grafik. 

 

 

Wybacz, ale na 100% Hypixel nie dał ludziom swoich grafik do użytku własnego. Chyba Ci się coś pomysliło, ze jego grafiki w sklepie, na forum są udostepnione dla wszystkich. To jest normalna kradzież. Pewnie i pare grafik z tego wszystkiego jest darmowych, ale nie zmienia to faktu, że cała reszta jest po prostu kradziona. Juz zreportowałem post za kradzież.

 

Opublikowano

 

 

Jak wygląda sprawa z prawami autorskimi? Czyje są te prace i na jakiej licencji? Hm?

 

EDIT.

Właśnie wypakowałem wszystko. Normalna kradzież pracy innych grafików. Prace od Hypixela, Mineplexa, pobrane i kradzione. Dla mnie to jest niemoralne i chamskie. Jak tak możesz robić? Nawet jeśli nie Ty to sklekociłaś w 1 folder czemu udostepniasz czyjąś pracę tutaj? Normalna kradzież za którą mozna isc do pierdla za pogwałcenie praw autorskich. Disslike.

 

- http://www.risingheroes.org/portal - Tutaj dla przykłądu graficzki jakie są w paczce na górze, a również są na stronie innego zagranicznego serwera

W łeb się jebnij tymi prawami autorskimi. Napisz do nich i się zapytaj. Te wszystkie grafiki + wiele wiele innych było udostępnione na angielskim forum o grach przez autorów. 

Wgl. ta strona która podałeś nie jest właścicielem tych grafik. 

 

 

Wybacz, ale na 100% Hypixel nie dał ludziom swoich grafik do użytku własnego. Chyba Ci się coś pomysliło, ze jego grafiki w sklepie, na forum są udostepnione dla wszystkich. To jest normalna kradzież. Pewnie i pare grafik z tego wszystkiego jest darmowych, ale nie zmienia to faktu, że cała reszta jest po prostu kradziona. Juz zreportowałem post za kradzież.

 

 

Polecam się poduczyć potem komentować leszczu

pozatym mam w dupie to czy to zamkną czy nie, dałem ludziom aby pomóc im w itemshopie. 

Opublikowano

 

 

 

Jak wygląda sprawa z prawami autorskimi? Czyje są te prace i na jakiej licencji? Hm?

 

EDIT.

Właśnie wypakowałem wszystko. Normalna kradzież pracy innych grafików. Prace od Hypixela, Mineplexa, pobrane i kradzione. Dla mnie to jest niemoralne i chamskie. Jak tak możesz robić? Nawet jeśli nie Ty to sklekociłaś w 1 folder czemu udostepniasz czyjąś pracę tutaj? Normalna kradzież za którą mozna isc do pierdla za pogwałcenie praw autorskich. Disslike.

 

- http://www.risingheroes.org/portal - Tutaj dla przykłądu graficzki jakie są w paczce na górze, a również są na stronie innego zagranicznego serwera

W łeb się jebnij tymi prawami autorskimi. Napisz do nich i się zapytaj. Te wszystkie grafiki + wiele wiele innych było udostępnione na angielskim forum o grach przez autorów. 

Wgl. ta strona która podałeś nie jest właścicielem tych grafik. 

 

 

Wybacz, ale na 100% Hypixel nie dał ludziom swoich grafik do użytku własnego. Chyba Ci się coś pomysliło, ze jego grafiki w sklepie, na forum są udostepnione dla wszystkich. To jest normalna kradzież. Pewnie i pare grafik z tego wszystkiego jest darmowych, ale nie zmienia to faktu, że cała reszta jest po prostu kradziona. Juz zreportowałem post za kradzież.

 

 

Polecam się poduczyć potem komentować leszczu

pozatym mam w dupie to czy to zamkną czy nie, dałem ludziom aby pomóc im w itemshopie. 

 

A dlaczego jesteś tak wulgarny/wulgarna? Bez podstawnie mnie wyzywasz i używasz takich słów. Opanuj się.

Opublikowano

 

 

 

 

Jak wygląda sprawa z prawami autorskimi? Czyje są te prace i na jakiej licencji? Hm?

 

EDIT.

Właśnie wypakowałem wszystko. Normalna kradzież pracy innych grafików. Prace od Hypixela, Mineplexa, pobrane i kradzione. Dla mnie to jest niemoralne i chamskie. Jak tak możesz robić? Nawet jeśli nie Ty to sklekociłaś w 1 folder czemu udostepniasz czyjąś pracę tutaj? Normalna kradzież za którą mozna isc do pierdla za pogwałcenie praw autorskich. Disslike.

 

- http://www.risingheroes.org/portal - Tutaj dla przykłądu graficzki jakie są w paczce na górze, a również są na stronie innego zagranicznego serwera

W łeb się jebnij tymi prawami autorskimi. Napisz do nich i się zapytaj. Te wszystkie grafiki + wiele wiele innych było udostępnione na angielskim forum o grach przez autorów. 

Wgl. ta strona która podałeś nie jest właścicielem tych grafik. 

 

 

Wybacz, ale na 100% Hypixel nie dał ludziom swoich grafik do użytku własnego. Chyba Ci się coś pomysliło, ze jego grafiki w sklepie, na forum są udostepnione dla wszystkich. To jest normalna kradzież. Pewnie i pare grafik z tego wszystkiego jest darmowych, ale nie zmienia to faktu, że cała reszta jest po prostu kradziona. Juz zreportowałem post za kradzież.

 

 

Polecam się poduczyć potem komentować leszczu

pozatym mam w dupie to czy to zamkną czy nie, dałem ludziom aby pomóc im w itemshopie. 

 

A dlaczego jesteś tak wulgarny/wulgarna? Bez podstawnie mnie wyzywasz i używasz takich słów. Opanuj się.

 

mam zly dzien 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...