Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyłączający się FakeGPS


BrandoPG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam Bluestacka, gram w pokemony, odpalam sobie FakeGPS, zmieniam koordy, itp.

 

Problem jest taki że jak przełączę się na zakładkę z pokemonami, a później wrócę do fake gps to muszę go odpalać na nowo.

Za każdym razem od nowa i od nowa... da się żyć, ale czy to normalne? Da się to jakoś zmienić?

Opublikowano

Nie jestem pewny, czy można to zmienić na Bluestacku, ale osobiście mogę Ci polecić przesiadkę na Noxa.
Tam sterujesz swoją postacią klawiszami WASD i nie musisz się "męczyć" z przełączaniem kart. ;)

Instrukcję jak zainstalować Pokémon GO na PC używając Nox znajdziesz tutaj:

http://www.mpcforum.pl/topic/1561996-dl-pokemon-go-na-pc-wasd-sterowanie/

736181470940422997756.png

Opublikowano

 

Nie jestem pewny, czy można to zmienić na Bluestacku, ale osobiście mogę Ci polecić przesiadkę na Noxa.

Tam sterujesz swoją postacią klawiszami WASD i nie musisz się "męczyć" z przełączaniem kart. ;)

 

Instrukcję jak zainstalować Pokémon GO na PC używając Nox znajdziesz tutaj:

http://www.mpcforum.pl/topic/1561996-dl-pokemon-go-na-pc-wasd-sterowanie/

 

 

Tylko że na noxie mam straszne lagi ;/

Opublikowano

Spróbuj odpalać FakeGps za pomocą luckypather'a

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Tak robię, nie da się chyba bez lucky patchera odpalić

Opublikowano

Mam Bluestacka, gram w pokemony, odpalam sobie FakeGPS, zmieniam koordy, itp.

 

Problem jest taki że jak przełączę się na zakładkę z pokemonami, a później wrócę do fake gps to muszę go odpalać na nowo.

Za każdym razem od nowa i od nowa... da się żyć, ale czy to normalne? Da się to jakoś zmienić?

Prawidłowo to po zmianie kordów w fake GPS powinno się zrestartować bluestacks, więc to jak najbardziej normalne.

 

 

Nie jestem pewny, czy można to zmienić na Bluestacku, ale osobiście mogę Ci polecić przesiadkę na Noxa.

Tam sterujesz swoją postacią klawiszami WASD i nie musisz się "męczyć" z przełączaniem kart. ;)

 

Instrukcję jak zainstalować Pokémon GO na PC używając Nox znajdziesz tutaj:

http://www.mpcforum.pl/topic/1561996-dl-pokemon-go-na-pc-wasd-sterowanie/

Na BlueStacks również steruje się WSAD'em. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...