Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostaniesz polaczony z serwerem...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uruchamiam Virtual Boxa na Linuxie i ustawiam na bridged adapter i na ham0

 

Robie wszystko wedlug poradnika,rooty,serverinfo.py,podmieniam rooty wersja 2013

 

Jednak nie moge sie polaczyc, wyskakuje mi komunikat ze zostane polaczony i tak przez 20min..

 

Dodam ze Navicat i WinSCP dziala, moge polaczyc sie z baza i edytowac pliki.

 

Serwer robie pod hamachi ale jak ktos ma sposob zebym mogl pograc sam to i tak bedzie bardzo dobrze

 

Edit1: Linux to dokladnie Linux Mint 17.3 jesli to jakas roznica

 

Edit2: Zauwazylem rowniez, ze po wyjsciu z synsinstall w VB ustawienia takie jak IPv4 Adress i Netmask sie resetuja ale reszta juz nie, nie wiem czy to normalne

Opublikowano

A na linuxie nie instaluje sie VirtualBox Host Only Adapter ? (Jeśli nie to potem wbije na linka i pomogę ci z uruchomieniem)

Opublikowano

A na linuxie nie instaluje sie VirtualBox Host Only Adapter ? (Jeśli nie to potem wbije na linka i pomogę ci z uruchomieniem)

 

Gdy biorę tę opcję, to nie mam nic z tej wysuwanej listy (na bridged adapter miałem wlan0,ham0 i eth0)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...