Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA SA - jakie parametry maszyny wybrać do założenia własnego serwera?


sumenato2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej mam pytanie chce pobawić się w swojego serwa SA. VPS czy hosting slotów ??

przy zamówieniu slotów co wybrac 

multi thew auto san andreas czy san andreas multiplayer ? czym to się różni ?

jeśli wybiore hosting slotów co mogę, co dostanę ? dostęp do ftp ? gotowy serwer ? 

5597614610945701113729.jpeg

hit-games.eu Portal o grach mmo i nie tylko

Opublikowano

Jeśli ma to być serwer do twojej zabawy (chcesz sie nauczyć wgrywać skrypty, pisać skrypty itp) to polecam kupić slotowca. Z tego co się teraz orientuję to jedną z najlepszych ofert na polskim rynku ma teraz http://www.serverproject.pl/ - zajrzyj na ich stronę i zobacz co oferują.

 

SAMP czy MTA? Dobre pytanie... do SAMP'a skrypty piszesz w C++ a do MTA skrypty piszesz w LUA. Moim zdaniem jeśli chcesz robić bardzo rozbudowany serwer np. typu DayZ czy RP to wybrałbym MTA, ponieważ jak na moje ma więcej możliwości.

Opublikowano

multi thew auto san andreas czy san andreas multiplayer ? czym to się różni ?

 

Myślę, że porównanie na stronie jednego z najpopularniejszych polskich serwerów MTA idealnie tutaj sprecyzuje odpowiedź. ;)

 

 

4rNBkhg.png

 

 

 

 

jeśli wybiore hosting slotów co mogę, co dostanę ? dostęp do ftp ? gotowy serwer ?

 

W obu przypadkach dostęp do FTP. Bez sensu byłaby gra bez możliwości wgrania na niego czegokolwiek. ;p

 

 

do SAMP'a skrypty piszesz w C++ a do MTA skrypty piszesz w LUA.

W SAMP jest PAWN, oparty na języku C, a w MTA LUA z bibliotekami C++. ;)

Opublikowano

Myślę, że lepiej MTA, więcej możliwości. Nie, nie dostaniesz gotowego serwera.

                 Nie bądź żyd, daj plusa :)

Opublikowano

dzięki wielkie temat do zamknięcia

5597614610945701113729.jpeg

hit-games.eu Portal o grach mmo i nie tylko

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...