Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Myślicie, że to koniec pokevision?


sadus123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wątpię, żeby strona taka jak pokevision nagle przestała istnieć. Mają problemy, jak wszystko obecnie dzisiaj co ma styczność z internetem.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Widze piszą ludzie znający się, Niantec zamkneli im stronę a ekipa PokeVision respektuje ich zdanie i nie włączy jej. Wystarczy zajrzeć na twittera strony.

darius__league_of_legend__signature_by_deinyght-d5sd11x.jpg

Opublikowano

Widze piszą ludzie znający się, Niantec zamkneli im stronę a ekipa PokeVision respektuje ich zdanie i nie włączy jej. Wystarczy zajrzeć na twittera strony.

@Photive

Nie Niantec zamkneło im strone bo nawet nie mają prawa coś takiego zrobić, tylko sami to zrobili na ich prośbę. Co nie zmienia faktu że jest to pewnie chwilowe 

Opublikowano

 

Widze piszą ludzie znający się, Niantec zamkneli im stronę a ekipa PokeVision respektuje ich zdanie i nie włączy jej. Wystarczy zajrzeć na twittera strony.

@Photive

Nie Niantec zamkneło im strone bo nawet nie mają prawa coś takiego zrobić, tylko sami to zrobili na ich prośbę. Co nie zmienia faktu że jest to pewnie chwilowe 

 

Ja tam nawet nie wyczytałem nic o zamknięciu strony, tylko o tym, że bez Niantec i PokemonGoApp nie byliby w stanie niczego stworzyć. Ufam, że nie zamkną tak dobrej strony.

ezgif-com-effects.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...