Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] PandoraMT2 Reaktywacja - Powrót Legendy


EddiGaming

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czekam na powrót klasyka :D 

„Oto mi rycerz! Kopia u toku, Z ramion mu skrzydła płyną sokole! Odwaga w piersiach, męstwo gra w oku, Szyszak jak gwiazda błyszczy na czole! Zawsze zwycięski zastęp tych wojów, Do dawnych synów podobny Sparty, Wśród tylu bitew i krwawych znojów, Jak mur z żelaza stał nieprzeparty! A kiedy gnuśność nami owładła, To i Husarya wtedy upadła!”

Opublikowano

Miałoby to może jakiś sens gdyby była robiona od razu po upadku normalnej, ale były już reaktywacje i robić kolejną to bez sens. 

 

Zagra 500 osób i szybko pójdzie. 

denzel.png

Opublikowano

Będzie wam potrzebna grafika piszczcie śmiało dla takiego klasyka na pewno znajdzie się coś za free !

Posiadam kilka szat graficznych na zbyciu mi. prezentacje, grafika clienta, strony www. Zainteresowani pisać na GG.

Opublikowano

Miałoby to może jakiś sens gdyby była robiona od razu po upadku normalnej, ale były już reaktywacje i robić kolejną to bez sens. 

 

Zagra 500 osób i szybko pójdzie. 

Zagra 500 osób, a lajków na FP mają 4 razy tyle, czekam z niecierpliwością.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...