Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy istnieje bot przejmujący gymy?


NeoKidPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obecnie jest bot, który uzupełnia nawet jajka w inkubatorach, więc całkiem możliwe, że ktoś wymyśli i przejmowanie gymów.

limbo-spider-800x100.jpg

Opublikowano

Wy taj na serio? 

Jest bot do łapania i ewoluowania pokemonów.

Jest bot który używa wam lucky egg i wsadza jajka do inkubatorów i je wykluwa.

Jest bot do wywalania itemów itp żeby wam się plecak nie zajebał.

To jest jakieś 80% gry a wy przy tym nic nie robicie. To jak ktoś wymyśli bota do przejmowania gymów to co wy będziecie robić?

Będziecie włączali komputer i odpalali bota i to wszystko to ma być gra? To tak samo jak byście nie grali bo i tak nic nie będziecie robić... 

8816414724839291359194.png
 

Opublikowano

No ja sam używam bota ale on mi tylko expi...

 

Sam sobie ewoluuje poki, odpalam jajka, czy tam kampie na dobre poki nawet 3-4h dziennie...

A jeśli chcę sb zrobić np Charizarda to ide na spota i zbieram charmandery przez kilka h bo jak bot będzie wszystko robił za mnie to żadna przyjemność z gry :P

8816414724839291359194.png
 

Opublikowano

sprzedaje te konta wiec wiesz :/ im więcej tym lepiej

Widziałem na Allegro konta 30lvl po 100-200 zł i kupowało to po 30 osób :P 

 

Nie wiem co za idioci to kupują na ale...

8816414724839291359194.png
 

Opublikowano

No ja sam używam bota ale on mi tylko expi...

 

Sam sobie ewoluuje poki, odpalam jajka, czy tam kampie na dobre poki nawet 3-4h dziennie...

A jeśli chcę sb zrobić np Charizarda to ide na spota i zbieram charmandery przez kilka h bo jak bot będzie wszystko robił za mnie to żadna przyjemność z gry :P

 

Ale weź zamknij japę bo nikogo nie interesuje co robisz sam, a co nie.

Bot na gymy byłby super bo system gymów to chory system. Każdy nobek z 10-15lv może Ci go odbić mimo, że Ty masz +25lv.

Jak masz ochotę zamieszkać w jakimś gymie to spoko, ale nie każdemu chce się latać i odbijać.

Opublikowano

 

No ja sam używam bota ale on mi tylko expi...

 

Sam sobie ewoluuje poki, odpalam jajka, czy tam kampie na dobre poki nawet 3-4h dziennie...

A jeśli chcę sb zrobić np Charizarda to ide na spota i zbieram charmandery przez kilka h bo jak bot będzie wszystko robił za mnie to żadna przyjemność z gry :P

 

Ale weź zamknij japę bo nikogo nie interesuje co robisz sam, a co nie.

Bot na gymy byłby super bo system gymów to chory system. Każdy nobek z 10-15lv może Ci go odbić mimo, że Ty masz +25lv.

Jak masz ochotę zamieszkać w jakimś gymie to spoko, ale nie każdemu chce się latać i odbijać.

 

Jak jesteś tak leniwy że nie chce ci się przejąc 10 gymów co zajmuje 1-2h to pozdro xD 

Co za problem odbić gyma jak ma sie dobre poki? To zajmuje max 10 minut a ty myślisz ze co nawet jak już będzie ten bot to odbije ci gyma jakimś zubatem 29cp? A walka w gymach to jedna z najfajniejszych rzeczy w tej grze :D No chyba że jesteś nubkem i nic nie możesz sam zrobić :P  

8816414724839291359194.png
 

Opublikowano
Jak jesteś tak leniwy że nie chce ci się przejąc 10 gymów co zajmuje 1-2h to pozdro xD

Co za problem odbić gyma jak ma sie dobre poki? To zajmuje max 10 minut a ty myślisz ze co nawet jak już będzie ten bot to odbije ci gyma jakimś zubatem 29cp? A walka w gymach to jedna z najfajniejszych rzeczy w tej grze :D No chyba że jesteś nubkem i nic nie możesz sam zrobić :P  

 

 

Pozostawię to bez komentarza bo widzę, że nie potrafisz ani czytać ani pisać :)

Opublikowano

To fakt, bot, który robi za nas dosłownie całą robotę to lekka przesada i ja osobiście i tak nie używałbym tego przejmowania gym'ów, bo to zdecydowanie najciekawsza rzecz w tej grze. Pewnie nawet bota bym nie używał gdyby nie to, że w mojej okolicy jest 1 pokestop, a jest tu tyle pokemonów, że na włączonym incense jest ich i tak mniej niż w każdym większym mieście. Po prostu odechciało mi się chodzić 5 km dziennie i na te całe 5 km zdobyć jedynie Weedle'a i Pidgey'a.
Ale nic do tego nie mam, no cóż, skoro ktoś faktycznie nawet tego potrzebuje, to ok.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...