Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Uszkodzony dysk SSD? - Ogólnikowe objawy :C


tka

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocnik
Opublikowano

Cześć, od jakiegoś czasu mam problem ze swoim komputerem. Jakiś czas temu komputer potrafił zamrozić się i nic nie pomagało prócz twardego restartu ( nie napotkałem się na to od 2 miesięcy ), teraz zakupiłem GTA V i odczuwam jakby dysk nie domagał tzn. tekstury nie wczytują zbyt szybko, występują mikrościnki, w dayz również idzie odczuć jakby dysk SSD nie domagał, czasami odnoszę wrażenie jakby działał wolniej od HDD, jest podłączony pod SATA 3, nawet przed chwilką sprawdzałem i prędkość wynosi 400 mb read i 400 mb write. Jako że objawy są bardzo ogólnikowe nie wiem co robić... równie dobrze może to być procesor, płyta, zasilacz, karta czy ram...

 

Czy morele przyjmą zwrot ( jakby była 100% pewna wada produktu ) i zwrócą pieniądze? No sorry, ale nie chcę otrzymać z powrotem tego złomu... o ile usterka dotyczy SSD. Poniżej screen shot z crystal disk info oraz specyfikacja sprzętu

 

9559514696165421528860.jpeg

 

Pentium G4400

GTX 750 TI 2GB

4GB DDR4 2133MHz

Corsair 350W

GOODRAM SSD CX 240GB

MSI H110

 

Opublikowano

Z morele to sobie sam załatwiaj jak z gwarancją czy oni czy producent. Nie licz nawet na zwrot kasy bo ci sie nie należy. 

 

Masz program producenta do obsługi dysku użyj go. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Pomocnik
Opublikowano

Z morele to sobie sam załatwiaj jak z gwarancją czy oni czy producent. Nie licz nawet na zwrot kasy bo ci sie nie należy. 

No fakt - nie należy mi się, co z tego że to 4 zwrot tego dysku... za każdym razem otrzymuję nowy... i co chwilę jakieś problemy, tym razem jest coś innego, bo pierwsze 3 nawet nie działały.  :v  :v Temat można zamknąć, dogadam się z morelami jakoś.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...