Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Zrobić Fajny Motd Serwera


VDekYT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Szukam Fajnego Motd Serwera Pochylny napis jak też to zrobić? możecie również dodać własne propozycje ale naważniejsze są te 2 co są na górze znacie jakies fajne triki z motd ? napiszcie na dole! (uzywam pluginy sexymotd)


Opublikowano

Polecam ci ServerListPlus a co do tego >> to jest znaczek z neta » a tu druga strona « :D tylko wystarczy go pogrubic &k lepiej wyglada :D a Przekrzywione to jest &n ale nie jestem pewien poszukaj w necie

Opublikowano

k***a człowieku pomyśl troche sam a nie z takimi głupotami wbijacie na mpcforum i tematy zakładacie... 

 

Polecam plugin MotdMenager i dodać w motd "Muj pierwsy selwer jestl podl chijowly tklak jaks innye slelwery" !

» BRAK

 

 

» SYGNATURY

Opublikowano

k***a człowieku pomyśl troche sam a nie z takimi głupotami wbijacie na mpcforum i tematy zakładacie... 

 

Polecam plugin MotdMenager i dodać w motd "Muj pierwsy selwer jestl podl chijowly tklak jaks innye slelwery" !

po co sie prujesz? od tego powstało forum żeby zadawać pytania nie ważne czy dla ciebie łatwe do rozwiazania czy trudne 

Jeżeli chcesz abym ci odpisał dodaj do twojej wypowiedzi @SopeloPT

Opublikowano

 

k***a człowieku pomyśl troche sam a nie z takimi głupotami wbijacie na mpcforum i tematy zakładacie... 

 

Polecam plugin MotdMenager i dodać w motd "Muj pierwsy selwer jestl podl chijowly tklak jaks innye slelwery" !

po co sie prujesz? od tego powstało forum żeby zadawać pytania nie ważne czy dla ciebie łatwe do rozwiazania czy trudne 

 

Forum jest bardziej do dyskusji, a nie do zadawania idiotycznych pytań o majnkraft

Opublikowano

Up

jak coś to ta kategoria jest o Minecraft -__- pomyśl 4 razy jak coś napiszesz

Pomyśl zanim zaczniesz robić supi serwerek do majnkrafta. se zrob motd i druga linie po \n amebo umyslowa i masz piekne MOTD

Opublikowano

wy karakny jebnane to moze jeszcze bedziecie zakładac tematy jak odpalic mc bo nie umiecie? 

 

 

Polecam plugin SexyMotd i drugą linijke się robi przez \n

» BRAK

 

 

» SYGNATURY

Opublikowano

Pomyśl 8 razy zanim coś napiszesz PRZECZYTAJ DOKŁADNIE JAK ZROBIĆ POCHYLNY NAPIS A NIE PODKREŚLONY.

Opublikowano

Pochylony bodajże &n (czy tam &o)

Pogrubiony &l

Migający &k (dziwny taki nwm jak to nazwać)

 

Po co odzywają się ci co nie wiedzą?

Żeby udowodnić swoją głupotę?

Po to jest forum, żeby zadawać pytania o czym się chce i jakie się chce.

Nie podoba sie coś to można się odrejestrować

» Zostanę technikiem serwera minecraft / stworzę twój serwer (Klik) «

» Wykonam pliki serwerowe do minecraft  «

» Pomagam w różnych sprawach «

<>~~~~~~~~~~~~<> Kontakt <>~~~~~~~~~~~~<>
» Wyślij do mnie Prywatną Wiadomość (PW) «

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...