Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyłączająca się Xperia Z


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam otoz mam problem z moja Xperia Z kupilem ja wczoraj i dzis przyszla kurierem

 

Problem jest taki ze telefon dziala normalnie wszyskie jest dobrze o ile jest podpieta pod ladowarei

 

Gdy odlacze latowarki i sprobuje cos wlaczyc to telefon odrazu sie wylacza i nastepnie zeby go wlaczyc musze podpiac go pod ladowarke inaczej sie go nie da wlaczyc

 

Czy jest to wina bateri ?

 

Model telefon C6603 Xperia Z

Opublikowano

Wina baterii. Napisałeś w złym dziale, od tego są mobilne.

Stare zetki już tak mają, bateria pada w nich często. Nic innego niż wymiana raczej nie pomoże. Jak sprzedawca o tym nie wpsominał, możesz zażądać zwrotu.

#teams4bal

Opublikowano

Telefon uzywany, przez allegro opisywany byl na stan idealny zero sladow uzytku, i faktycznie taki jest tylko ze ta bateria nawala...

 

Sprzedawca zarzeka sie ze sprawdzal wszystko jeszcze przed wysylka i dzialalo,

 

Ale udalo mi sie znim dogadac i odsylam mu telefon a on mi kase

 

Jeszczy pytanie do was macie jakis telefon godny polecenia tak w granicy 500zl ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...