Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję administracji na powstający serwer


hooligan333

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odezwij się, dogadamy się na pewno ;-)

KONTAKT:
gg:33770533                                                                                Pomagam przy serwerach mc/ robię swoje.
skype:milten22pl

Opublikowano

Dalej wazne!

Aktualności: Serwer został przeniesiony już na dedyka, otwarcie już za tydzień. Wraz z dedykiem mamy serwer ts3, stronę www i wiadomo itemshop.

Kogo szukamy?

-Admin

-Moderatora

-KidModa

-Budowniczego

Chętny? Napisz podanie

Opublikowano

Dalej wazne!

Aktualności: Serwer został przeniesiony już na dedyka, otwarcie już za tydzień. Wraz z dedykiem mamy serwer ts3, stronę www i wiadomo itemshop.

Kogo szukamy?

-Admin

-Moderatora

-KidModa

-Budowniczego

Chętny? Napisz podanie

Opowiem coś o sobie, nazywam się Kuba i mam 17lat.

Siedzę w świecie minecrafta już z 3 dobre lata, moderatora / admina miałem nie raz. Znam komendy, aktywny, siedzę na ts :) 

Jeśli dalej potrzebujesz Moda/Admina to odezwij się www.steamcommunity.com/id/Avidbro LUB PW FORUM.

                 Nie bądź żyd, daj plusa :)

Opublikowano

Dalej wazne!

Aktualności: Serwer został przeniesiony już na dedyka, otwarcie już za tydzień. Wraz z dedykiem mamy serwer ts3, stronę www i wiadomo itemshop.

Kogo szukamy?

-Admin

-Moderatora

-KidModa

-Budowniczego

Chętny? Napisz podanie

A więc, nazywam się Hubert mam 15 lat.

Jestem zainteresowany rangą administracyjną (admin, moderator, kidmod).

Jestem dosyć aktywny ale więcej czasu mam zwykle po 19 - 20. Admina czy moderatora miałem nieraz. Posiadam skype i TS 3.

Więc jeśli nadal aktualne to najlepiej napisz na pw.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...