Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

arabkostek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry, ostatnimi czasy znów zachciało Mi się przejść Gothic'a 3, no i niby wszystko dobrze. Ale jednak nie.

Grę mam oryginalnie na Steamie. Wszystko jest spoczko do momentu "spalszczania" gry.

A mianowicie, gdy Gothic3 jest w wersji angielskiej (bez wgrywania spolszczenia dubbingu i napisów) to gre można zacząć, czyli resp w Ardei itd. tylko że gra jest po angielsku i bez dubbingu przez co G3 nie ma takiego klimatu.

No to sięgnałem to internetu i znalazłem takie coś: http://pietuchowski.pl/lang.php?p=gothic3

 

podmieniłem pliki, wgrałem najnowszego patcha. No i tutaj jest problem, nie można wystartować gry. Jedynie co się wyświetla to komunikat czy chce zacząć z tym balansem rozgrywki (niezależnie co wybiore) a sama gra zacząć się nie chce (nawet save nie ma, ktore wczesniej zrobilem).

Problem miałem na Windows 10, teraz na Win7, a na 8.1 wszystko było spoko.

nk mi coś doradzi, ja chce uratować myrtaneee ;_;

==== OBECNA SPECYFIKACJA PC JEŚLI KOGOŚ TO OBCHODZI: ====
 
CPU: AMD FX-6300 X6     GPU: Nvidia GeForce MSI GTX 750Ti 2GB GDDR5                PSU: SilentumPC Vero L1 500W 80Bronze PLUS     MOBO: ASUS M5A97-PRO R 2.0 [AM3+]     RAM: GoodRam 2X4GB 1333MHz CL9      HDD: 1TB SEAGATE 7200RPM/s  
PC CASE: SilentiumPC Regnum RG1w       CPU COOLER: SilentiumPC Fera III v.2 
 
==== SPRZĘT POZA PC JEŚLI KOGOŚ TO OBCHODZI: ====
 
MONITOR: LG FLATRON W2241S 60Hz (@71Hz) MONITOR #2: LG 24M45 60Hz KEYBOARD: Natec Genesis RX22     MOUSE: A4TECH Bloody Sniper ZL5     MOUSEPAD: A4Tech Bloody B-070   

Potrzebujesz gotowki w GTA Online?http://araboooo.weebly.com

Opublikowano

Chciałem ci doradzić zmianę języka na steamie, ale zauważyłem, że platforma nie obsługuje polskiego. Dziwna sprawa.

Znalazłem coś takiego:

https://steamcommunity.com/app/39500/discussions/0/618463738397382044/

Warto poczytać komentarze, bo tam na 3 stronie, koleś pokazuje jak coś wgrywa. Spróbuj też uruchomić gierkę w różnych trybach zgodności. Ja na twoim miejscu, to odinstalowałbym i zainstalował wszystko jeszcze raz.

652461476122967357515.jpeg

Opublikowano

Okej, zatem zreinstaluje Gothica ;-;

A z trybami zgodności nie mogę się pobawić bo jak, skoro to skrót Steama. No nie ważne, napisze jak coś się stanie

==== OBECNA SPECYFIKACJA PC JEŚLI KOGOŚ TO OBCHODZI: ====
 
CPU: AMD FX-6300 X6     GPU: Nvidia GeForce MSI GTX 750Ti 2GB GDDR5                PSU: SilentumPC Vero L1 500W 80Bronze PLUS     MOBO: ASUS M5A97-PRO R 2.0 [AM3+]     RAM: GoodRam 2X4GB 1333MHz CL9      HDD: 1TB SEAGATE 7200RPM/s  
PC CASE: SilentiumPC Regnum RG1w       CPU COOLER: SilentiumPC Fera III v.2 
 
==== SPRZĘT POZA PC JEŚLI KOGOŚ TO OBCHODZI: ====
 
MONITOR: LG FLATRON W2241S 60Hz (@71Hz) MONITOR #2: LG 24M45 60Hz KEYBOARD: Natec Genesis RX22     MOUSE: A4TECH Bloody Sniper ZL5     MOUSEPAD: A4Tech Bloody B-070   

Potrzebujesz gotowki w GTA Online?http://araboooo.weebly.com

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...