Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podpisujemy petycje o lepszą Polske


Bakany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szanownych userów największego bezmózgowia w Polsce

 

Czy petycje z tej strony cokolwiek zmienią? Mają one jakąkolwiek wartość czy są to jedynie statystyki? 

 

bądź co bądź warto wejść i podpisać bo podobno Polska to kraj demokratyczny :) 

 

>>>  http://petitiongo.org/

 

bodajże Max Kolonko prowadzi tą akcje

Opublikowano

Witam, z tej strony Dygo, reprezentant największego bezmózgowia w Polsce.

Nie wiadomo czy cokolwiek zmienią, ale warto spróbować.

Opublikowano

Max Kolonko? To ten cwaniak co spierdolił na zachód i teraz wielki patriota walczący o lepszą polskę?

I że niby jak mieszka na zachodzie to nie ma prawa wytykać błędów rządowi? To jest tak k***a naiwne i ignoranckie myślenie że nie wiem, tylko polak mógłby tak pomyśleć.

Opublikowano

Ta strona to jakieś prowo czy tak głupi ludzie naprawdę istnieją?

Opublikowano

Ktoś, kto jeszcze racjonalnie myśli, to nawet nie przejmie się taką stroną, bo bardzo łatwo można zmanipulować człowieka.

Opublikowano

Ten pomysł z petycją ,która zmieni Polskę jest tak samo poroniony jak szumlewicz ,który mówił kiedyś że ubóstwo trzeba zakazać ustawą xDDD 

bez gif


Opublikowano

Jak jest jakaś petycja w sprawie czegokolwiek to zawsze warto podpisać(o ile się popiera daną decyzję), nie rozumiem dlaczego ludzie zastanawiają się nad tym tak długo, to tylko kilka sekund i kilka informacji, które i tak każdy może poznać bez problemu.

Opublikowano

Jak jest jakaś petycja w sprawie czegokolwiek to zawsze warto podpisać(o ile się popiera daną decyzję), nie rozumiem dlaczego ludzie zastanawiają się nad tym tak długo, to tylko kilka sekund i kilka informacji, które i tak każdy może poznać bez problemu.

Podpisać to nie problem, ale zazwyczaj tego typu akcje są prowadzone z przymrużeniem oka.

2334214718550821527758.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...