Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA SA - Bugujące się kolory po wgraniu podmianek / modów


Bestiality

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam. Mam problem z podmiankami. Bugują mi się kolory, czasami są normalne, czasami zbugowane. Wszystko widoczne na SS'ach. Wie ktoś może jak to naprawić?

HbhwYq4.pngAsaTyGC.pnga5nhXjT.pngdK2Obv7.png

Opublikowano

Prawdopodobnie po wgraniu podmianek / modów.

 

Na czystej wersji gry wszystko było okej?

No tak, na czystej jest okej, dzieje się to właśnie po wgraniu podmianek.

Opublikowano

Co to za samochód? Bo niektóre pojazdy mają po dwa randomowe kolory, a twórca podmianki pod konkretny pojazd nie pomyślał o takiej sytuacji.

Opublikowano

Wgrywam podmianki przez mod loader'a.
Problem ten pojawia się również przy innych podmiankach.
Nie ma dwóch kolorów, ta sytuacja zdarza się co jakiś czas, czasami auto jest w jednolitym kolorze.

Opublikowano

Wgrywam podmianki przez mod loader'a.

Problem ten pojawia się również przy innych podmiankach.

Nie ma dwóch kolorów, ta sytuacja zdarza się co jakiś czas, czasami auto jest w jednolitym kolorze.

Spróbuj wgrać podmianki przez GTA PARKING (zrób to najlepiej od nowa na czystej wersji gry).

Opublikowano

Masz jakieś inne mody? Jaką masz roździelczość? Sprawdz czy nie masz na koncu "x16", jeśli tak to zamien na "x32" i sprawdź.

Opublikowano

Masz jakieś inne mody? Jaką masz roździelczość? Sprawdz czy nie masz na koncu "x16", jeśli tak to zamien na "x32" i sprawdź.

Rozdzielczość 1366x768x32. Mam sporo podmianek, ale to tylko tekstury, bronie, drogi, tory, samochody. Do tego mod na dystans rysowania, dźwięki broni, takie cuś, takie, memory fix i takie coś

 

 

 

Wgrywam podmianki przez mod loader'a.

Problem ten pojawia się również przy innych podmiankach.

Nie ma dwóch kolorów, ta sytuacja zdarza się co jakiś czas, czasami auto jest w jednolitym kolorze.

Spróbuj wgrać podmianki przez GTA PARKING (zrób to najlepiej od nowa na czystej wersji gry).

 

 

Spróbuję.

 

Edit: Jest problem, w GTA Parking nie można zmienić ścieżki lokalizacji GTA więc ten program odpada.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...