Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czarny zegarek z dużą tarczą, około 500zł


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym kupić cały czarny zegarek, ale żeby miał dużą tarczę, w granicach 500zł około. Jak na razie coś takiego znalazłem, ale mała tarcza chyba jest w nim, brakuje takiego zdjęcia na ręcę https://www.blue-tomato.com/pl-PL/product/Nixon-The+Time+Teller-300079333-all+black/

Koperta 37mm nie jest duża. 

 

O zegarek na czarnej bransolecie jest naprawdę ciężko, a za te pieniądze to raczej nie ma co wydziwiać, dlatego dam kilka innych propozycji. 

http://www.otozegarki.pl/klasyczne,orient-fem7p003b9-zegarek-japonskiej-marki-orient-em7p003b,11-k-17801-17801-p

43mm na całkiem niezłym werku, na dodatek szafirowe szkiełko.

 

 

Na pasku

http://allegro.pl/zegarek-orient-kurier-grawer-gratis-fem7p006b9-i6329112670.html

 

 

Jeszcze tu 

 

http://allegro.pl/orient-automat-tarcza-24h-cet07001b0-i6302073335.html

http://allegro.pl/orient-classic-fug1r002b6-i6338932568.html

 

Tyle z orientów.

Z mniejszych (37mm) masz większość Seiko 5 w automacie. Wybierasz po prostu, który Ci się podoba najbardziej ;)

Opublikowano

 

Chciałbym kupić cały czarny zegarek, ale żeby miał dużą tarczę, w granicach 500zł około. Jak na razie coś takiego znalazłem, ale mała tarcza chyba jest w nim, brakuje takiego zdjęcia na ręcę https://www.blue-tomato.com/pl-PL/product/Nixon-The+Time+Teller-300079333-all+black/

Koperta 37mm nie jest duża. 

 

O zegarek na czarnej bransolecie jest naprawdę ciężko, a za te pieniądze to raczej nie ma co wydziwiać, dlatego dam kilka innych propozycji. 

http://www.otozegarki.pl/klasyczne,orient-fem7p003b9-zegarek-japonskiej-marki-orient-em7p003b,11-k-17801-17801-p

43mm na całkiem niezłym werku, na dodatek szafirowe szkiełko.

 

 

Na pasku

http://allegro.pl/zegarek-orient-kurier-grawer-gratis-fem7p006b9-i6329112670.html

 

 

Jeszcze tu 

 

http://allegro.pl/orient-automat-tarcza-24h-cet07001b0-i6302073335.html

http://allegro.pl/orient-classic-fug1r002b6-i6338932568.html

 

Tyle z orientów.

Z mniejszych (37mm) masz większość Seiko 5 w automacie. Wybierasz po prostu, który Ci się podoba najbardziej ;)

 

 

Jedynie ten pierwszy nie jest taki najgorszy, ale jednak nadal ten co wysłałem najbardziej mi się podoba, z paskami wgl. mi się nie podobają. Spodobał mi się taki mocno czarny z bransoletą. Ogólnie mam obwód przedramienia tu gdzie się nosi zegarek 18cm, ten z kopertą 37mm będzie wyglądał na mały?

 

Znalazłem coś takiego, trochę droższy i nie aż taki czarny, ale też mi się podoba i 42mm ma kopertę http://yes.pl/49820-zegarek-nixon-tc31261-sys00-000000-000

Opublikowano

Kup sobie g shocka. :P

                                                  21f0dgn.jpg

Opublikowano

Diesel pls.

To już lepiej gshocka, a nie te pokrzywione patelnie.

W tej cenie chyba nic więcej nie znajdziesz, ew. coś na kwarcu.

Szukaj u tych producentów :

Orient

Citizen

Seiko

 

Te Japończyki mają naprawdę dobry stosunek jakości do ceny.

Jeśli decydujesz się na kwarc to w tych pieniądzach koniecznie szkiełko szafirowe.

Z używanych możesz się rozejrzeć za certina, tissot. Takie najtańsze sensowne szwajcary.

 

37mm to dość mały zegarek. Na większym nadgarstku się zgubi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...