Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

sluchawki + karta dzwiekowa budzet 300zl


Rinausin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chcialbym kupic sobie nowe sluchawki, bo siberia v1 to jest rzeczywiscie jest crap :\ budzet moj to 300zl, chcialbym jakies porzadne sluchawki i do tego karte dzwiekowa, zalezy mi glownie na jakosci sluchania muzyki <: moze walic basem v:

1394127441-U595569.jpg


Sygnaturka by feesee213

Opublikowano

A jakie masz teraz zrodlo? Plyte glowna podaj, bo generalnie 300zl na sluchawki + karta to nie jest najwiecej. (jakby ktos sie wryl i napisal, ze spoko sa i duzo dobrego basu w krakenach to od razu mowie nie, jest go troche nawet, przyznam, ale dudniajcy, jeden na drugim i to tyle w moim odczuciu). 

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

A jakie masz teraz zrodlo? Plyte glowna podaj, bo generalnie 300zl na sluchawki + karta to nie jest najwiecej. (jakby ktos sie wryl i napisal, ze spoko sa i duzo dobrego basu w krakenach to od razu mowie nie, jest go troche nawet, przyznam, ale dudniajcy, jeden na drugim i to tyle w moim odczuciu). 

plyta glowna to h81m-p33, rozgaldalem sie tez za kartami dzwiekowymi pod usb ale nie wiem czy to dobry wybor do stacjonarki :<

1394127441-U595569.jpg


Sygnaturka by feesee213

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...