Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka rzeczy które bym chciał w CS:GO


RainbowSixSiege

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Żeby była lepsza grafika, bo od tej aż oczy bolą...

 

2. Większy tickrate

 

3. Lepszy anty-cheat, na overwatchu był gościu co w ziemię celował i banie trafiał.

 

4. Nowy silnik, ten ma tyle bugów że gościu dostał granata i nic nie dostał.

 

5. Większa cena CS:GO, aby cheaterom się znudziło kupowanie nowych kont.

6. Lepsza realistyka, np jak gościu się wychyla to żeby była większa głowa czy coś wystawało bo tak to mój celownik z daleka jest większy od jego głowy  :makka:

7. Lord Assasin - Chciałbym, aby było większe zainteresowanie w Supporcie użytkownikami Steam, bo miesiąc temu czekając 7 dni na odpowiedź, to troszkę długo, bo złodziej może odwalić komuś VAC bana lub coś innego - poza tym rozumiem, że mają dużo problemów lub pytań, ale mają dużo pracowników. Chciałbym, aby bardziej banowali cheaterów lub zrobili innym system OV.

 

Co byście chcieli w CS:GO? Piszcie pod spodem! ;)

Opublikowano

Chciałbym, aby było większe zainteresowanie w Supporcie użytkownikami Steam, bo miesiąc temu czekając 7 dni na odpowiedź, to troszkę długo, bo złodziej może odwalić komuś VAC bana lub coś innego - poza tym rozumiem, że mają dużo problemów lub pytań, ale mają dużo pracowników. 

Chciałbym, aby bardziej banowali cheaterów lub zrobili innym system OV.

Opublikowano

Chcesz tego, co kazdy chce (oprocz lepszej grafiki, mi taka wystarcza)

i oczy nie bola lol

wieksza cena - nope, wiekszosc takich ludzi to sa po prostu bogate dzieci, wiec zawsze bedzie ich stac

6. jakby cs bylo realistyczne to bys otrzymal bfa albo coda

Opublikowano

Dodam, że nawet jakby podwyższyli cenę CS:GO, to i tak kupią ruskiego gifta za 20 zł i gitara, siema. 

Opublikowano

A ja chcę mózg w teamie. Xdddddddddhddhdhshshdjs Oraz lekcje angielskiego od valve dla ruskich.

Opublikowano

Chciałbym, aby było większe zainteresowanie w Supporcie użytkownikami Steam, bo miesiąc temu czekając 7 dni na odpowiedź, to troszkę długo, bo złodziej może odwalić komuś VAC bana lub coś innego - poza tym rozumiem, że mają dużo problemów lub pytań, ale mają dużo pracowników. 

Chciałbym, aby bardziej banowali cheaterów lub zrobili innym system OV.

W Valve pracuje około 300 osób, a nie wszyscy zajmują się troubleshootingiem. Robią co mogą ;p

Opublikowano

1. Żeby była lepsza grafika, bo od tej aż oczy bolą...

 

2. Większy tickrate

 

3. Lepszy anty-cheat, na overwatchu był gościu co w ziemię celował i banie trafiał.

 

4. Nowy silnik, ten ma tyle bugów że gościu dostał granata i nic nie dostał.

 

5. Większa cena CS:GO, aby cheaterom się znudziło kupowanie nowych kont.

6. Lepsza realistyka, np jak gościu się wychyla to żeby była większa głowa czy coś wystawało bo tak to mój celownik z daleka jest większy od jego głowy  :makka:

7. Lord Assasin - Chciałbym, aby było większe zainteresowanie w Supporcie użytkownikami Steam, bo miesiąc temu czekając 7 dni na odpowiedź, to troszkę długo, bo złodziej może odwalić komuś VAC bana lub coś innego - poza tym rozumiem, że mają dużo problemów lub pytań, ale mają dużo pracowników. Chciałbym, aby bardziej banowali cheaterów lub zrobili innym system OV.

 

Co byście chcieli w CS:GO? Piszcie pod spodem! ;)

1. Grafika jest okej moim zdaniem. Na pewno nie chciałbym grafiki niczym z overwatcha, za bardzo to kolorowe i bajkowe.

2. ESEA, Faceit itd. Masz dużo takich serwerów. Od valve się tego nie spodziewaj.

3. to co up

4. +1, przeniesienie cs'a na Source 2 (bodajże tak się to nazywało) pewnie by dużo błędów poprawiło.

5. Podnieśli niedawno cenę, ale nagłego wzrostu ceny do 50€ raczej nie będzie. Obstawiam, że jeszcze co jakiś czas będą zwiększać cenę, chociaż przy wyprzedażach steam nic to nie zmienia.

6. Chcesz realistykę w grze, w której dostajesz granat odłamkowy pod nogi, po czym normalnie biegasz i możesz zrobić ace'a? ^^ Ew. strzelasz komuś prosto w oko z glocka z większej odległości, a ten dalej celuje normalnie przez awp.

7. Przynajmniej jest lepiej, niż kiedyś. W 2015 jak kumplowi ukradli konto to czekał miesiąc na odpowiedź, ostatnio mu ukradli kolejne (rak XDD) to czekał chyba 3/4 dni.

 

Ogólnie fajny taki temat, można podyskutować i mieć nadzieję, że kiedyś takie zmiany wprowadzą, ale na tym się to, niestety, kończy.

 

Jak dla mnie to wystarczy przeniesienie cs'a na nowszy silnik, jechanie na silniku sprzed 12 lat jest trochę rakowe.

tenor.gif

 

Opublikowano

Ogólnie to spoko, oprócz pkt: 1 i 5 i 6.

Co do pkt. 1 to grafika jest dobra, nie bolą oczy (mi się tak wydaje)

pkt. 5 Nie warto zwiększać i tak będą kupować

pkt. 6 To jest gra, jak chcesz chociaż trochę realizmu to zagraj w CoD lub BF

Opublikowano

1 usuniecie rang 

2 usuniecie skinow

3 usuniecie mmow 

4 nowe textury gry jak w 1.6 gdzie wszedzie mozna bylo skanowac :D.

5 za cheaty czy inne gowna perm ban na IP XDD

Opublikowano

1. Zrobienie osobnego serwera RU

2. Lepsze podejście supportu

3. Wprowadzenie 128 ticrate przy mm (Aktualnie to można grać tylko faceit, esl i jakieś inne śmieszne ligi+pcw ect.) 

Opublikowano

1 usuniecie rang 

2 usuniecie skinow

3 usuniecie mmow 

4 nowe textury gry jak w 1.6 gdzie wszedzie mozna bylo skanowac :D.

5 za cheaty czy inne gowna perm ban na IP XDD

 

W czym ci przeszkadzają rangi, skiny i mmy po za tym, że skinów nie masz, a mmów pewnie nie potrafisz grać skoro narzekasz? I nie wiem jaki jest sens w banie na IP jak zmiana IP obecnie to wypięcie wtyczki z kontaktu i ponowne wpięcie.

Opublikowano

1. Po co ci grafika do CS'a, przecież większość graczy gra na najniższych ustawieniach, aby mieć więcej fps'ów.

2. Widzę, że ktoś tu gra tylko mm'y i narzeka.

3. ESEA

Opublikowano

Zgadzam się w 100% z tą realistyką...

<a href="http://mt2list.com/server/4"><img alt="Debestia EXPx10000" style="border:0px;" src="http://mt2list.com/html/signature/4/3.png" /></a>

Opublikowano

 

1 usuniecie rang 

2 usuniecie skinow

3 usuniecie mmow 

4 nowe textury gry jak w 1.6 gdzie wszedzie mozna bylo skanowac :D.

5 za cheaty czy inne gowna perm ban na IP XDD

 

W czym ci przeszkadzają rangi, skiny i mmy po za tym, że skinów nie masz, a mmów pewnie nie potrafisz grać skoro narzekasz? I nie wiem jaki jest sens w banie na IP jak zmiana IP obecnie to wypięcie wtyczki z kontaktu i ponowne wpięcie.

 

Skisłem pionku z 2k godzinami ;D.Hmm skiny moze dlatego ze 90% ludzi maja wyjebane totalnie w gre i patrza na skiny skad ty wiesz czy mam skiny czy nie :D? widze wróżbitą jestes , skoro wiesz ze nie mam skinow to moze zadam ci pytanie wale teraz konia xD?,A po co takie cos jak mmy skoro ranga o niczym nie swiadczy :D? strzelam ze jestes gownixem max LE ktory sie jara plakietkami jak dziecko z lizaka :D.

 

1. Po co ci grafika do CS'a, przecież większość graczy gra na najniższych ustawieniach, aby mieć więcej fps'ów.

2. Widzę, że ktoś tu gra tylko mm'y i narzeka.

3. ESEA

Bo w na tym forum ludzie graja tylko mmy bo nie widza ze sa jakies ligi gdzie sa servery 128 tick no kappa

Opublikowano

jaki cel ma wypisywanie tego wszystkiego? to jakaś zabawa? zmiany, które wypisaliście bardziej by zaszkodziły grze, niż ją usprawniły. Temat z cyklu: Nie znam się, a się wypowiem.

 

1. Żeby była lepsza grafika, bo od tej aż oczy bolą...

a co na very low w 4:3 się gra? Grafika jest  jak najbardziej w porządku. Gra jest dedykowana pod esport, a nie żeby podziwiać sobie cienie i widoki. Gry, które ładnie wyglądają przeważnie mało znaczą na profesjonalnej scenie.

 

3. Lepszy anty-cheat, na overwatchu był gościu co w ziemię celował i banie trafiał.

Taki urok gier multiplayer. Nigdy nie pozbędziecie się cheatów w tego typu grach. Nawet jakby mieli banować po IP itd. Po prostu takich obvious haxów będzie mniej, ale dalej będą Ci np. z wh lub na jakimś lekkim triggerze.

 

6. Lepsza realistyka, np jak gościu się wychyla to żeby była większa głowa czy coś wystawało bo tak to mój celownik z daleka jest większy od jego głowy  

no, ale właśnie o to chodzi. Chciałbyś z glocka walić hs'y przez całego longa i jaki miałby to sens? jest delikatne utrudnienie, trzeba się wcelować, a przez to widać, że mamy dzięki temu przewagę odległości. Jedynie granaty bym poprawił, bo są praktycznie bezużyteczne. Mają zbyt mały zasięg.

 

7. Lord Assasin - Chciałbym, aby było większe zainteresowanie w Supporcie użytkownikami Steam, bo miesiąc temu czekając 7 dni na odpowiedź, to troszkę długo

to jest tylko i wyłącznie wina ludzi, którzy ciągle spamują i zaśmiecają skrzynkę bzdurami. Wiem, bo sam kiedyś pracowałem w supporcie w pewnej grze i mniej więcej wiem, jak to wygląda od środa. Jest dużo upośledzonych ludzi- tak w skrócie można powiedzieć. Zamiast samemu zadbać o bezpieczeństwo własnego konta, to nabierają się jak te dzieci, a potem płaczą, że zostali oszukani. Mnie to nie boli, ale przez to faktycznie cierpią inni, którzy naprawdę mają problem.

 

Ja osobiście nie robiłbym dużych zmian. Jedynie chciałbym grać z ludźmi poważnymi. Wiek minimalny do zagrania wynosiłby 18 lat i mikrofon bez którego nie moglibyśmy wejść na serwer. Z kwestii mechaniki gry chciałbym, aby przy każdym rozgrywaniu meczu, serwer sprawdzał Nasze IP i  zwracał w tabeli statystyk kraj w jakim się znajdujemy. Nie musiałbym się wtedy zastanawiać z kim rozmawiam. Na końcu poprawiłbym hitboxy i modele tekstur, które do tej pory są skopane. Dodałbym też możliwość wyszukiwania mm'ów względem danego kraju, czyli wybieram mapę i minimum 3 kraje, aby znalazło mi team i przeciwnika. Oczywiście wiem, że to wszystko nierealne, ale fajnie się pisało.  

Opublikowano

 

 

1 usuniecie rang 

2 usuniecie skinow

3 usuniecie mmow 

4 nowe textury gry jak w 1.6 gdzie wszedzie mozna bylo skanowac :D.

5 za cheaty czy inne gowna perm ban na IP XDD

 

W czym ci przeszkadzają rangi, skiny i mmy po za tym, że skinów nie masz, a mmów pewnie nie potrafisz grać skoro narzekasz? I nie wiem jaki jest sens w banie na IP jak zmiana IP obecnie to wypięcie wtyczki z kontaktu i ponowne wpięcie.

 

Skisłem pionku z 2k godzinami ;D.Hmm skiny moze dlatego ze 90% ludzi maja wyjebane totalnie w gre i patrza na skiny skad ty wiesz czy mam skiny czy nie :D? widze wróżbitą jestes , skoro wiesz ze nie mam skinow to moze zadam ci pytanie wale teraz konia xD?,A po co takie cos jak mmy skoro ranga o niczym nie swiadczy :D? strzelam ze jestes gownixem max LE ktory sie jara plakietkami jak dziecko z lizaka :D.

 

Śmiejesz się, że niby wróżbitą jestem, a sam robisz to samo xD. Hipokryta. Po pierwsze- nikt nie patrzy tylko na skiny, tymbardziej, że obecnie hazard został zakazany przez Valve. Ludzie sobie grają i tyle, kupują bo im się podoba, to nic nie zmienia. Tak samo jak z drogimi ubraniami czy innymi rzeczami- niby dają to samo co tanie, ale jednak fajnie mieć te drogie, bo ładnie wyglądają i można poszpanować, to normalne. Ranga jest po to by porównywać poziom graczy i dobierać im odpowiednich graczy do gier turniejowych, każda ranga ma już swoją pieczątkę jak silver=świeżak, gold=słaby gracz itd Nikt kto ma poziom globala nie chciałby się męczyć ze świeżakami z Golda. 

 

Z tego co widzę to masz jakieś kompleksy z tym związane, bo za mocno się przejmujesz chyba i chcesz pokazać jak bardzo masz wyjebane. Nie pasuje ci to nie graj MMów, nie kupuj skinów- nie patrz na innych, graj swoje. Skoro ranga o niczym nie świadczy to co ci MMy przeszkadzają? Graj je i tyle, przecież masz wyjebane w rangę. Albo sobie idź do jakiś lig tylko uważaj- tam też masz MMy i rangi.

Opublikowano

jaki cel ma wypisywanie tego wszystkiego? to jakaś zabawa? zmiany, które wypisaliście bardziej by zaszkodziły grze, niż ją usprawniły. Temat z cyklu: Nie znam się, a się wypowiem.

 

1. Żeby była lepsza grafika, bo od tej aż oczy bolą...

a co na very low w 4:3 się gra? Grafika jest  jak najbardziej w porządku. Gra jest dedykowana pod esport, a nie żeby podziwiać sobie cienie i widoki. Gry, które ładnie wyglądają przeważnie mało znaczą na profesjonalnej scenie.

 

3. Lepszy anty-cheat, na overwatchu był gościu co w ziemię celował i banie trafiał.

Taki urok gier multiplayer. Nigdy nie pozbędziecie się cheatów w tego typu grach. Nawet jakby mieli banować po IP itd. Po prostu takich obvious haxów będzie mniej, ale dalej będą Ci np. z wh lub na jakimś lekkim triggerze.

 

6. Lepsza realistyka, np jak gościu się wychyla to żeby była większa głowa czy coś wystawało bo tak to mój celownik z daleka jest większy od jego głowy  

no, ale właśnie o to chodzi. Chciałbyś z glocka walić hs'y przez całego longa i jaki miałby to sens? jest delikatne utrudnienie, trzeba się wcelować, a przez to widać, że mamy dzięki temu przewagę odległości. Jedynie granaty bym poprawił, bo są praktycznie bezużyteczne. Mają zbyt mały zasięg.

 

7. Lord Assasin - Chciałbym, aby było większe zainteresowanie w Supporcie użytkownikami Steam, bo miesiąc temu czekając 7 dni na odpowiedź, to troszkę długo

to jest tylko i wyłącznie wina ludzi, którzy ciągle spamują i zaśmiecają skrzynkę bzdurami. Wiem, bo sam kiedyś pracowałem w supporcie w pewnej grze i mniej więcej wiem, jak to wygląda od środa. Jest dużo upośledzonych ludzi- tak w skrócie można powiedzieć. Zamiast samemu zadbać o bezpieczeństwo własnego konta, to nabierają się jak te dzieci, a potem płaczą, że zostali oszukani. Mnie to nie boli, ale przez to faktycznie cierpią inni, którzy naprawdę mają problem.

 

Ja osobiście nie robiłbym dużych zmian. Jedynie chciałbym grać z ludźmi poważnymi. Wiek minimalny do zagrania wynosiłby 18 lat i mikrofon bez którego nie moglibyśmy wejść na serwer. Z kwestii mechaniki gry chciałbym, aby przy każdym rozgrywaniu meczu, serwer sprawdzał Nasze IP i  zwracał w tabeli statystyk kraj w jakim się znajdujemy. Nie musiałbym się wtedy zastanawiać z kim rozmawiam. Na końcu poprawiłbym hitboxy i modele tekstur, które do tej pory są skopane. Dodałbym też możliwość wyszukiwania mm'ów względem danego kraju, czyli wybieram mapę i minimum 3 kraje, aby znalazło mi team i przeciwnika. Oczywiście wiem, że to wszystko nierealne, ale fajnie się pisało.  

Naprawdę chciałbyś każdego MM'a grać z jakimiś polaczkami? Już wolę ruskich.

Granaty kompletnie bezużyteczne? XDDD Rozumiem na silverach, gdzie ludzie nie używają granatów, ale na wyższych rangach bez granatów to trochę kaplica. Spróbuj w tt na dd2 przejść na A longiem, gdy z CT jest 2 snajperów wcelowanych.

 

Gdzieś tam @up - 90% graczy grających tylko dla skinów? To ja chyba jestem jakiś święty, bo praktycznie nigdy nie trafiam na jakieś dzieci chwalące się skinami (a jak trafiam to przeważnie szwaby ze statami 0/10).

 

 

Realistyka przydała by się najbardziej.

Chciałbyś wypuszczać broń, po tym, gdy ktoś strzeli Ci z glocka w dłoń?

tenor.gif

 

Opublikowano

Naprawdę chciałbyś każdego MM'a grać z jakimiś polaczkami? Już wolę ruskich.

Naprawdę czytanie sprawia trudność? w Mojej wypowiedzi ani razu nie wspomniałem o polaczkach i nie miałem ich na myśli. Wybór danego regionu tak jak opisałem wyżej dawałby możliwość odznaczania poszczególnego kraju. Coś jak mm server picker- tyle, że wbudowany w grę. Tak samo z wyświetlaniem narodowości. Skończyłoby się robienie z siebie idioty i udawanie ruska itd, bo wiedzielibyśmy z kim oczywiście gramy. Co do tego z kim wolę grać, to mogę Cię uspokoić, że na pewno nie z polaczkami. Grałem z nimi 3 lata w grze swat 4, potem +-2 lata w bfie, przez chwilę również w codzie i praktycznie w każdej grze byli to najwięksi idioci jakich ziemia nosiła. W bfie ludzie nawet serwery zakładali z filtrem na polskie IP, aby nikt z polaczków nie mógł się połączyć. Taką sobie renomę zrobiliśmy. Osobiście kraj bardzo mi się podoba pod względem historii i samego położenia geograficznego, ale niestety ludzie to barany i z każdym wejściem na jakikolwiek serwer nawet nie przyznaję się, że jestem z tego kraju. 

 

Granaty kompletnie bezużyteczne? XDDD Rozumiem na silverach, gdzie ludzie nie używają granatów

nie wiem jak jest na silverach, bo tam niestety nie miałem przyjemności zagrać, ale chętnie poznam Twoją opinię, bo widzę, że masz jakieś rozeznanie. Tak na poważnie, to dalej podtrzymuję, że granaty wybuchowe - podkreślam wybuchowe są słabe pod względem obrażeń. Widać to szczególnie na profesjonalnej scenie csa, jak casterzy widząc rzuconego nejda nie mogą powstrzymać emocji, a co do czego granaty wybuchają nad głową, albo praktycznie obok nogi i zabierają z 5-10hp i potem te największe rozczarowanie w głosie. Ty opisujesz sytuację, gdzie wysadza się praktycznie bramę, albo inne miejsce kilkoma nejdami, ale nie o to w tym tak naprawdę chodzi. Mnie chodziło m.in o to: https://www.youtube.com/watch?v=YXPg4ECQzVI film jest ze stycznia, ale te błędy dalej występują. 

Opublikowano

Lol, ale debilny pomysł usunięcie rang. Niech wszędzie usuną na faceit i esea. Jak prosy grają na silvery. Nie wyobrażam sobie trafiać na lowy i wygrywać tylko po 16:0 brak fanu. Rangi muszą być. Mogło by być coś takiego jak na esea. Np ranga s. Niech więcej raków będzie ;)

Opublikowano

Chcieć to k***a każdy chce. Mam wrażenie że siedzisz w silverze albo w goldzie i nie potrafisz grać i dlatego chcesz zmienić grę na swoją korzyść. TO JEST CS A NIE P********Y RAINBOW SIX CZY INNE BEFEOWE CZY CODOWE gówienko z ultra teksturami. Tu liczy się skill i skin a nie tekstury.Tickrate moze kiedyś...  Każdy antycheat da się obejść ale nie na długo. Masz na myśli tego słynnego nade na overpass na wózek w meczu z VP ? To błąd konstrukcji mapy nie silnika. Pomimo tego że mam cs to chyba pojebało 15 euro to i tak jest dużo. Ile ty chcesz za cs ? 50 euro k***a ???? Zrób sobie lepszy celownik to pewnie będzie lepiej się celowało a nie thickness 2. 

 

Jest takie powiedzenie. Udawanemu sportowcowi zawsze nagle zawieje wiatr i przez to nie trafi. Prawdziwemu nawet burza nie przeszkodzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...