Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czarnoksiężnik plagi - kilka pytań o zwierzaka


peter1234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

gram czarnoksiężnikiem plagi, posiadam obecnie 15 poziom.

Mam dwóch towarzyszy (psa i magika), z tego co się dowiedziałem do tej pory to lepiej by było zainwestować w jakiegoś zwierzaka tzw. tanka lub hellera, czy zmieniać swoich obecnych? (jesli tak, to na jakich) Czy może zbierać na świnię, którą obecnie można kupić na evencie?

 

Jeszcze jedno pytanie, a mianowicie czy odzienie daje jakieś bonusy? czy tylko jest to dla wyglądu?

 

<p class='bbc_center'><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: lucida sans unicode'><strong class='bbc'>Hejtować będę</strong></span></span></p>

Opublikowano

Odzienie daje tylko inny wygląd. Pies Ci styknie lecz najlepszym wyborem jest kapłan. Świnia nie jest zbyt ciekawa, jak ją masz to sprzedaj.

6f17e95a91894bb7ae164ebb34ffed25.jpg

Opublikowano

Odzienie daje tylko inny wygląd. Pies Ci styknie lecz najlepszym wyborem jest kapłan. Świnia nie jest zbyt ciekawa, jak ją masz to sprzedaj.

Dzięki za szybką odpowiedź.

<p class='bbc_center'><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: lucida sans unicode'><strong class='bbc'>Hejtować będę</strong></span></span></p>

Opublikowano

Mógłby mi ktoś jeszcze doradzić, jaką torbę kupić, bo mało miejsca w eq. Mam tą początkową i chlebak poszukiwacza (tylko 18 miejsc).

Mam prawie 5000 diamentów astralnych.

 

Edit: 

Jeszcze jedna sprawa, obecnie trwa ten event wakacyjny i mam już odłożonych trochę płatków ogniokwiecia, tylko nie wiem co za nie kupić. 

Chciałbym coś użytecznego lub wartościowego (aby później sprzedać na aukcji). Obecnie mam 1,275, ale bardzo szybko idzie mi ich zbieranie. Prosiłbym o poradę. @ProjectX

<p class='bbc_center'><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: lucida sans unicode'><strong class='bbc'>Hejtować będę</strong></span></span></p>

Opublikowano

Mógłby mi ktoś jeszcze doradzić, jaką torbę kupić, bo mało miejsca w eq. Mam tą początkową i chlebak poszukiwacza (tylko 18 miejsc).

Mam prawie 5000 diamentów astralnych.

 

Edit: 

Jeszcze jedna sprawa, obecnie trwa ten event wakacyjny i mam już odłożonych trochę płatków ogniokwiecia, tylko nie wiem co za nie kupić. 

Chciałbym coś użytecznego lub wartościowego (aby później sprzedać na aukcji). Obecnie mam 1,275, ale bardzo szybko idzie mi ich zbieranie. Prosiłbym o poradę. @ProjectX

Torba na 24 albo 28 slotów (już nie pamietam) kosztuje najmniej 300k AD, ale 4 pierwsze torby można zdobyć z misji. Powinny ci wystarczyć, jeśli nie to sprzedaj/użyj zbędne itemy.

 

Za te płatki możesz kupić itemy do transmutacji broni, ciuchy jakieś wiadra z wodą, mikstury itd.. niezbyt wartościowe itemy. Jedynie za łaski sune wierzchowce które już coś kosztują. Za 5k AD nic nie kupisz ;D

6f17e95a91894bb7ae164ebb34ffed25.jpg

Opublikowano

 

Mógłby mi ktoś jeszcze doradzić, jaką torbę kupić, bo mało miejsca w eq. Mam tą początkową i chlebak poszukiwacza (tylko 18 miejsc).

Mam prawie 5000 diamentów astralnych.

 

Edit: 

Jeszcze jedna sprawa, obecnie trwa ten event wakacyjny i mam już odłożonych trochę płatków ogniokwiecia, tylko nie wiem co za nie kupić. 

Chciałbym coś użytecznego lub wartościowego (aby później sprzedać na aukcji). Obecnie mam 1,275, ale bardzo szybko idzie mi ich zbieranie. Prosiłbym o poradę. @ProjectX

Torba na 24 albo 28 slotów (już nie pamietam) kosztuje najmniej 300k AD, ale 4 pierwsze torby można zdobyć z misji. Powinny ci wystarczyć, jeśli nie to sprzedaj/użyj zbędne itemy.

 

Za te płatki możesz kupić itemy do transmutacji broni, ciuchy jakieś wiadra z wodą, mikstury itd.. niezbyt wartościowe itemy. Jedynie za łaski sune wierzchowce które już coś kosztują. Za 5k AD nic nie kupisz ;D

 

Dzięki,

mógłbyś mi powiedzieć jeszcze o co chodzi z tymi przedmiotami do transmutacji broni?

<p class='bbc_center'><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: lucida sans unicode'><strong class='bbc'>Hejtować będę</strong></span></span></p>

Opublikowano

 

 

Mógłby mi ktoś jeszcze doradzić, jaką torbę kupić, bo mało miejsca w eq. Mam tą początkową i chlebak poszukiwacza (tylko 18 miejsc).

Mam prawie 5000 diamentów astralnych.

 

Edit: 

Jeszcze jedna sprawa, obecnie trwa ten event wakacyjny i mam już odłożonych trochę płatków ogniokwiecia, tylko nie wiem co za nie kupić. 

Chciałbym coś użytecznego lub wartościowego (aby później sprzedać na aukcji). Obecnie mam 1,275, ale bardzo szybko idzie mi ich zbieranie. Prosiłbym o poradę. @ProjectX

Torba na 24 albo 28 slotów (już nie pamietam) kosztuje najmniej 300k AD, ale 4 pierwsze torby można zdobyć z misji. Powinny ci wystarczyć, jeśli nie to sprzedaj/użyj zbędne itemy.

 

Za te płatki możesz kupić itemy do transmutacji broni, ciuchy jakieś wiadra z wodą, mikstury itd.. niezbyt wartościowe itemy. Jedynie za łaski sune wierzchowce które już coś kosztują. Za 5k AD nic nie kupisz ;D

 

Dzięki,

mógłbyś mi powiedzieć jeszcze o co chodzi z tymi przedmiotami do transmutacji broni?

 

Są to przedmioty które zmieniają wygląd twojej broni, klikasz na swoją główną broń lub zbroje/hełm,płaszcz itd.. i tam masz zmień wygląd - poza przefarbowaniem (jeśli masz barwniki) itemu można zmienić jego całkowity wygląd

6f17e95a91894bb7ae164ebb34ffed25.jpg

Opublikowano

 

 

 

Mógłby mi ktoś jeszcze doradzić, jaką torbę kupić, bo mało miejsca w eq. Mam tą początkową i chlebak poszukiwacza (tylko 18 miejsc).

Mam prawie 5000 diamentów astralnych.

 

Edit: 

Jeszcze jedna sprawa, obecnie trwa ten event wakacyjny i mam już odłożonych trochę płatków ogniokwiecia, tylko nie wiem co za nie kupić. 

Chciałbym coś użytecznego lub wartościowego (aby później sprzedać na aukcji). Obecnie mam 1,275, ale bardzo szybko idzie mi ich zbieranie. Prosiłbym o poradę. @ProjectX

Torba na 24 albo 28 slotów (już nie pamietam) kosztuje najmniej 300k AD, ale 4 pierwsze torby można zdobyć z misji. Powinny ci wystarczyć, jeśli nie to sprzedaj/użyj zbędne itemy.

 

Za te płatki możesz kupić itemy do transmutacji broni, ciuchy jakieś wiadra z wodą, mikstury itd.. niezbyt wartościowe itemy. Jedynie za łaski sune wierzchowce które już coś kosztują. Za 5k AD nic nie kupisz ;D

 

Dzięki,

mógłbyś mi powiedzieć jeszcze o co chodzi z tymi przedmiotami do transmutacji broni?

 

Są to przedmioty które zmieniają wygląd twojej broni, klikasz na swoją główną broń lub zbroje/hełm,płaszcz itd.. i tam masz zmień wygląd - poza przefarbowaniem (jeśli masz barwniki) itemu można zmienić jego całkowity wygląd

 

Wszystko jasne, dzięki i narazie już nie zawracam głowy.

<p class='bbc_center'><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: lucida sans unicode'><strong class='bbc'>Hejtować będę</strong></span></span></p>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...