Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ETS 2 MP crashuje gdy chcę się przespać


Norbertpl22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc problem polega na tym, że nie mam towarów do wyboru w multiplayerze no i gdy tak nie ma trzeba się przespać. Więc pojechałem do hotelu nacisnąłem przycisk interakcji, ale okazało się, że gra crashuje się gdy chce się przespać. Tak samo jest gdy chcę przepłynąć promem, albo przenieść się do garażu i nie mam pojęcia jak to rozwiązać.

Opublikowano

Spróbuj przespać się na singlu i potem wbić na multi. Ew. reinstaluj multiplayer.

A, i sprawdź spójność plików gry na Steamie. Prawy na grę w liście, Właściwości -> Pliki lokalne -> Sprawdź spójność plików gry...

Opublikowano

W single player gra tak samo dostaje crash'a. Nawet po sprawdzeniu spójności plików gry. Teraz gdy odinstalowałem grę i zainstalowałem ponownie problem nie ustępuje.

Budowniczy
Opublikowano

 

Try again with MP. If this doesn't work, then continue:

5. Go to control panel, add or remove programs and uninstall ETS2MP

6. Go to C:\Users\username\My Documents and delete ETS2MP folder

7. Go to ets2mp.com and download the latest client

8. Go through setup. MP should be installed to C:\Program Files (x86)\Euro Truck Simulator 2 Multiplayer

9. Choose your ETS2 SP directory, which should be:

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2

12. Try again with MP, making sure you right click it and click Run as Administrator.

If this doesn't work, create a ticket at: https://ets2mp.com/support/ :)

Źródło - https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/25608-everytime-i-fast-travel-ferry-or-sleep-the-game-crashes-only-in-mp/

 

W skrócie - odinstaluj wszystko z dysku co jest związane z ETS2MP, a następnie pobierz clienta MultiPlayer z głównej strony ets2.

Jeśli nie będzie działać - https://ets2mp.com/support/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...