Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wyciągnąć IP serwera?


piniu13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 logujesz się na postać nie wchodzisz na postać klikasz start wyszukaj wpisujesz cmd enter potem w takim czarnym okienku netstat  -n to jest IP możesz mieć inne porty ale najczęściej to są 13000

Opublikowano

Daj pliki root

POSTY: [50] [75] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]


1817914831025941486533.png


 Ważne !   Pisząc/Odpisując wpisz w poście @Pesi

Opublikowano

możesz też ewentualnie [wydaje mi się, że to tez powinno działać] cmd 'netstat -anno'

Masz taką tabelę PID

Otwierasz Menadżera zadań i jezeli masz W10 lub 8, 8.1 [ctrl alt delete] zakładka szczegóły i szukasz otworzonego procesu metina, a następnie porównujesz PID z CMD. 

Opublikowano

Napisz nazwę serwera ja mam ponad 40 na dysku to ci podam :) to co chcesz chyba ze akurat tego który ty bedziesz chciał nie mam 

Opublikowano

Zależy czy pliki są zaszyfrowane czy nie, jeżeli nie są zaszyfrowane to wystarczy rozpakować rooty i wyciągnąć plik serverinfo.txt

 

Rozpakować pliki możesz programem File Archiver od kamera

http://metin2mod.tk/?page_id=11

Jezu dziekuje zadzialo <3

Napisz nazwę serwera ja mam ponad 40 na dysku to ci podam :) to co chcesz chyba ze akurat tego który ty bedziesz chciał nie mam 

Vesteris :)

Opublikowano

 

Zależy czy pliki są zaszyfrowane czy nie, jeżeli nie są zaszyfrowane to wystarczy rozpakować rooty i wyciągnąć plik serverinfo.txt

 

Rozpakować pliki możesz programem File Archiver od kamera

http://metin2mod.tk/?page_id=11

Jezu dziekuje zadzialo <3

Napisz nazwę serwera ja mam ponad 40 na dysku to ci podam :) to co chcesz chyba ze akurat tego który ty bedziesz chciał nie mam 

Vesteris :)

 

Tu ci nie pomogę :) z tym serwerem sam mam problem :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...