Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"Snajpimy" naszego ulubionego streamera Dis'a Gierczaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


.Cocolino.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W związku z tym że w poniedziałek 18.07.2016 startuje challange Dis'a, nie obejdzie się bez tradycji snajpienia. Problemem są tylko konta, dzisiaj postaramy się rozwiązać ten problem, najłatwiejszym sposobem jest zarejestrowanie się na Nulled.io/leakforums.net pobranie lol account checker'a i szukanie tematów z kontami(jest ich mnóstwo). Trudniejszym sposobem jest samodzielne crackowanie kont, ale nie będę się o tym rozpisywał, udostępnię Wam e-booka (noobfriendly)

 

xyz

 

Powodzenia w pomaganiu Disowi ukończenia challange ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

Ziomki, jak większość z was pewnie ledwo poza golda wychodzi, a wy chcecie kogoś snajpić :D

 

W silverze macie tyle aktywnych osób, że jak go tam złapiecie, to fart w c**j.

 

A dodatkowo, co w takim silverze możecie zrobić? każde diamentowe+ duo da rade wygrać z 90% meczy w silverze nawet jeżeli mają jakiegoś pajaca w teamie, a silver jako oponent to zbytnio oporu im nie postawi :D

Opublikowano

on gra eune czy euw?

 

EUNE

 

 

Ziomki, jak większość z was pewnie ledwo poza golda wychodzi, a wy chcecie kogoś snajpić :D

 

W silverze macie tyle aktywnych osób, że jak go tam złapiecie, to fart w c**j.

 

A dodatkowo, co w takim silverze możecie zrobić? każde diamentowe+ duo da rade wygrać z 90% meczy w silverze nawet jeżeli mają jakiegoś pajaca w teamie, a silver jako oponent to zbytnio oporu im nie postawi :D

 

 

Ludzi jest wystarczająco dużo żeby go "wysnajpić" a tym sposobem można załatwić sobie konta brąz-diamond, więc raczej nie będzie problemu ;)

Opublikowano

Godzina minęła, skanu nadal brak.

 

Odnosząc się do tematu, nie rozumiem waszego podejścia. Chcecie mieć szacunek do siebie, ale do drugiej osoby już go brak. Dis chce coś udowodnić, przyciągnąć więcej widzów, nieistotne. Ale szkalując i przeszkadzając mu w challenge'u niczego nie osiągniecie. Tym samym stworzył się niezły spam w temacie, więc nie widzę sensu dalszej propagandy. Jeśli macie coś komentować, komentujcie z sensem.

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...