Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukiwany sponsor do poważnego Projektu!


Quebo.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanooo!


 


Z tej strony Arek mieszkam w Niemczech, piszę ten temat aby znaleźć godnego, dobrego, zaufanego sponsora do mojego projektu który robię 3 miesiąc, działam w Teamie solo ponieważ mam do siebie największe zaufanie, miałem 1 projekt Niemiecki już teraz chciał bym zadziałać na Polskiej scenie, widzę jak hejtują te Polskie serwery czego brakuję, jacy są gracze także postanowiłem wziąć się serwer który sprosta waszym wymaganiom! 


 


Trochę o projekcie:


 


- Maksymalny poziom będzie 160.


- Typ serwer: Typowy Medium.


- Serwer będzie oparty na całkiem nowym systemie Zadań - Questów.


- Całkiem nowe Wędkarstwo, Kopalnictwo, Łowiectwo, Zielarstwo.


- Sporo GUI wykonane do przeróżnych ciekawych systemów.


- Nowy system Totemów oraz Amuletów.


- Będą 2 Królestwa standardowe Jinno oraz Shinsoo, ze zmodyfikowaną mapą.


- Serwer będzie stał na moim Source Niemieckim.


- Możliwe że wprowadzę język Niemiecki również do klienta.


 


Parę ssów z serwera:


 


- http://scr.hu/9a1m/1lc18








 

Wymagania co do sponsora:

 

- Zaufania mojej osoby, oraz jego.

- Musi być pełnoletni 18+.

- Najlepiej spisać jakąś umowę.

- Oczekuję strony, dedyka, ew: Grafiki nic więcej.

 

Co Oferuję od siebie:

 

- Perfekcyjna mowa, pisanie po Niemiecku oraz Polsku.

- Stabilność projektów.

- 3 letnie doświadczenie w edycji plików, kodu źródłowego.

- Pełnoletność.

- Dotrzymywanie słowa.

- Nie jestem burakiem, ani cebulą pazerną na hajs robię to dla siebie, dla innych.

- Stworzenie dobrego projektu.

 

Myślę że za dużych wymagań póki co nie mam na początek.

 

Dzięki za uwagę pozdrawiam całe forum MPC, czekam również na oferty.

 

Kontakt: Zapraszam na PW! Pjonnaa!

 

 

 

 

 

Opublikowano

Usuń te ss bo to odstrasza ^.^ co to wgl jest stare stare stare jedynie te m1 takie 2/10  ;)

Czy stare to nie wiem, pokaż mi jakiś ten system na innym serwerze ze statystykami w GUI oraz Misjami.

Dałem parę przykładowych ssów, nie wszystkich systemów mam skończone itd.

Opublikowano

Nie polecam bo Asfen i c**j xD

Yyyy chyba ci się cos koleszko pomieszało w główce przepraszam, nie wiem czy ta osoba miała Niemiecki serwer Legonię ale widzę błędne info masz ;)

Opublikowano

 

Nie polecam bo Asfen i c**j xD

Yyyy chyba ci się cos koleszko pomieszało w główce przepraszam, nie wiem czy ta osoba miała Niemiecki serwer Legonię ale widzę błędne info masz ;)

 

Asfen przestań p******** XDDDDDDDD

 

 

- Serwer będzie stał na moim Source Niemieckim.

Opublikowano

 

 

Nie polecam bo Asfen i c**j xD

Yyyy chyba ci się cos koleszko pomieszało w główce przepraszam, nie wiem czy ta osoba miała Niemiecki serwer Legonię ale widzę błędne info masz ;)

 

Asfen przestań p******** XDDDDDDDD

 

nie znam cię typie ale przestań spamować głupotami nie pozdrawiam i już tobie nie odpisuję, chcesz zapraszam na PW!

 

 

 

 

Nie polecam bo Asfen i c**j  xD

Yyyy chyba ci się cos koleszko pomieszało w główce przepraszam, nie wiem czy ta osoba miała Niemiecki serwer Legonię ale widzę błędne info masz  ;)

 

Asfen przestań p******** XDDDDDDDD

 

 

- Serwer będzie stał na moim Source Niemieckim.

 

chodziło ze starego serwera Legonia :) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...