Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Na wyjście z brązu.


Skajled

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spadłem specjalnie na nowym koncie do  brązu 5 i teraz podajcie czempiony którymi będzie łatwo z niego wyjść do S3 prosiłbym o adc i junglerów.

Pozdrawiam!

 

giphy.gif

Opublikowano

Jungle: Kha Zix , Jax , Xin , Diana , Master Yi

Adc: Vayne , Lucian 

Ale szczerze mówiąc każdą postacią wyjdziesz z brązu

Opublikowano

Do brązu coś prostego. Dla przykładu Master Yi czy Ashe. Postacie, które same się napędzają z biegiem gry, a ludzie na takim poziomie nie potrafią ich zatrzymać. Rzadko trafisz na osoby, z którymi będziesz miał problemy tymi postaciami. Wszystko i tak jest zależne od twoich umiejętności.

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

Soraka.

Nie ma czegos takiego jak wyjscie z brazu poprostu Jak sie ma *&@*! 200normali zagranych i 200h w grze to jest sie takim bronzem bo samemu robi sie gowienko

TO TYLKO TAKA ZYCIOWA RADA

 

Championy wymagajace jebni*cia w klawiature Na brazy to oczywiscie KATARINA

early zbierasz kille bo chyba w tej dywizji farma nie istnieje.

potem Q+E+R robi samo gre..

Albo master ;p

 

@Edit

Ale najlepiej jak juz to poprosic SENPAI o dobre carrowanie i tyle ;p

                                                                          

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ADC:  Tristanna, Jinx, Twitch, Caitlyn i lucian.

 

Jungle: Jax, Xin, Kindred, Kayle. Ew jakiś tank np Amumu, Hecarim ostatnio bdbry był.

Opublikowano

Hecarim mimo "nerfów" nadal jest dobry. Polecam tą postać gorąco.

Możesz spróbować kayle, masterem, ew. dianą przed 6 lvl ciężko, ale jak go zdobędzie to super jest.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...