Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gra mnie zaczyna coraz bardziej wkurwiać POMÓŻCIE


YouTubersLife

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przegrywam 6x mecz i o dziwo nie spadłem z rangi, bo raz to ruscy dwa to bot w teamie a 3dzieci z którymi się nie dogadasz.

 

2 typa jest na longu z awp nie potrafią zabić gościa z awp który w smołku się chowa. 

 

post-1529105-0-78575600-1468440727_thumb.jpg

 

 

Gościu mnie blokuje i nie daje przejść ( trolling )

 

post-1529105-0-06458300-1468440871_thumb.jpg

 

2 typa nie radzi sobie z gościem mającym 2hppost-1529105-0-09056300-1468440780_thumb.jpg

 

 

 

no i oczywiście, bodajże 2-3 runda typek wychodzi i dostaje bana na tydzień wynik? przegrana już 6mecz gram 1mecz dziennie oraz trenuję często na botach, mam słabe fragi bo pierdolą coś po rusku i mi zagłuszali wszystko w otoczeniu.

 

post-1529105-0-43256700-1468441045_thumb.jpg

 

mam jeszcze trochę tego cholerstwa, czego chcę żebym więcej na tym forum nie zastał? zagrać z jakąś wyższą rangą i zdobyć przynajmniej tego szeryfa, jak dostanę bana to założę kolejne multikonto [PERM] itd itd... Pozdrawiam podaję steam http://steamcommunity.com/id/xRecord2K/

 

 

 

I K***A PRZESTAŃCIE MNIE BANOWAĆ BO I TAK UTWORZĘ NOWE KONTO!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...