Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wykonać stronę pod licencje NPL (teamspeak)?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuje gotowej strony albo jakiegoś poradnika jak zrobić taką strone samemu.

Uprzedzam nie jestem oporny tak że jak dostane jakiś poradnik co na tej stronie ma sie znajdować i jak ją stworzyć to też sobie poradze.

Z góry dzięki :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Licencja NPL służy do serwerów teamspeak które są zakładane na potrzeby strony a nie strony zakładane na potrzeby teamspeaka.

Musisz mieć duże community aby przyjęli ci podanie o nplkę.

Jest bardzo mała szansa że przyjmą ci od tak.

Jedyne co przychodzi mi do głowy to stworzyć blog na wordpressie i umieścić tam kilka postów.

Opublikowano

Licencja NPL służy do serwerów teamspeak które są zakładane na potrzeby strony a nie strony zakładane na potrzeby teamspeaka.

Musisz mieć duże community aby przyjęli ci podanie o nplkę.

Jest bardzo mała szansa że przyjmą ci od tak.

Jedyne co przychodzi mi do głowy to stworzyć blog na wordpressie i umieścić tam kilka postów.

Wszystko ładnie pięknie, spróbować złożyć prośbe nic nie kosztuje a nóż widelec sie uda.

Jakiś poradnik odnośnie tego bloga w wordpress?

A coś więcej na temat strony? Bo de facto na NPL może być bardzo wiele stron, musisz się określić bardziej.

Strona taka by ją zaakceptowali, coś tam czytałem że musi mieć jakąś treść i forum musi być, ale czy tak musi być to nie wiem.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

Licencja NPL służy do serwerów teamspeak które są zakładane na potrzeby strony a nie strony zakładane na potrzeby teamspeaka.

Musisz mieć duże community aby przyjęli ci podanie o nplkę.

Jest bardzo mała szansa że przyjmą ci od tak.

Jedyne co przychodzi mi do głowy to stworzyć blog na wordpressie i umieścić tam kilka postów.

Wszystko ładnie pięknie, spróbować złożyć prośbe nic nie kosztuje a nóż widelec sie uda.

Jakiś poradnik odnośnie tego bloga w wordpress?

A coś więcej na temat strony? Bo de facto na NPL może być bardzo wiele stron, musisz się określić bardziej.

Strona taka by ją zaakceptowali, coś tam czytałem że musi mieć jakąś treść i forum musi być, ale czy tak musi być to nie wiem.

 

Ten poradnik wydaje się być niczego sobie.

https://www.digitalocean.com/community/tutorials/how-to-install-wordpress-on-debian-7

Opublikowano

 

Licencja NPL służy do serwerów teamspeak które są zakładane na potrzeby strony a nie strony zakładane na potrzeby teamspeaka.

Musisz mieć duże community aby przyjęli ci podanie o nplkę.

Jest bardzo mała szansa że przyjmą ci od tak.

Jedyne co przychodzi mi do głowy to stworzyć blog na wordpressie i umieścić tam kilka postów.

Wszystko ładnie pięknie, spróbować złożyć prośbe nic nie kosztuje a nóż widelec sie uda.

Jakiś poradnik odnośnie tego bloga w wordpress?

A coś więcej na temat strony? Bo de facto na NPL może być bardzo wiele stron, musisz się określić bardziej.

Strona taka by ją zaakceptowali, coś tam czytałem że musi mieć jakąś treść i forum musi być, ale czy tak musi być to nie wiem.

 

 

Jeśli nie wiesz, jak manualnie zainstalować WP, to większość firm hostingowych oferuje tzw. autoinstalatory - ustalasz nazwę strony, użytkownika, itd. i skrypt stawia Ci instancję WordPress sam, potem tylko się logujesz i zarządzasz.

Opublikowano

 

 

 

Jeśli nie wiesz, jak manualnie zainstalować WP, to większość firm hostingowych oferuje tzw. autoinstalatory - ustalasz nazwę strony, użytkownika, itd. i skrypt stawia Ci instancję WordPress sam, potem tylko się logujesz i zarządzasz.

 

 

 

Chodzi mi o to że mam już vps na którym mam tsa i osobno wykupioną domene a tą strone www stawiałbym na tym vps. Więc całość od zera

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...