Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA 5 - "Wyrzucono cię z ONLINE, ponieważ nie masz zainstalowanej najnowszej aktualizacji"


MaKrak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mój problem polega na tym że włączam GTA aktualizacja normalnie się pobrała klikam online i po jakimś wyskakuje komunikat że nie mam zaktualizowanej gry, nie wiem może trzeba ręcznie pobrać patcha czy cuś.

 

Zdaję się na was.

 

SS:http://i.imgur.com/BWW4uLS.png

 6789550154.png


 
Opublikowano

http://patches.rockstargames.com/prod/gtav/Launcher_EFIGS/GTA_V_Launcher_1_0_757_3.exe


http://patches.rockstargames.com/prod/socialclub/Social-Club-v1.1.9.5-Setup.exe


SC w zupełności wystarczy zaktualizować i zacznie pobierać.


 


Jak coś zawiedzie, przenieś na pulpit z folderu gry folder update, folder x64 i pliki z x64 w nazwie.


Odpal GTAVLauncher.exe i zacznie aktualizację.


Będzie 0/63GB i wtedy wyłącz launcher. Przywróć te foldery i pliki z powrotem na miejsce. Odpal launchera ponownie i teraz dłużej potrwa ładowanie, a po pewnym czasie zacznie pobierać DLC.


Opublikowano

 

http://patches.rockstargames.com/prod/gtav/Launcher_EFIGS/GTA_V_Launcher_1_0_757_3.exe

http://patches.rockstargames.com/prod/socialclub/Social-Club-v1.1.9.5-Setup.exe

SC w zupełności wystarczy zaktualizować i zacznie pobierać.

 

Jak coś zawiedzie, przenieś na pulpit z folderu gry folder update, folder x64 i pliki z x64 w nazwie.

Odpal GTAVLauncher.exe i zacznie aktualizację.

Będzie 0/63GB i wtedy wyłącz launcher. Przywróć te foldery i pliki z powrotem na miejsce. Odpal launchera ponownie i teraz dłużej potrwa ładowanie, a po pewnym czasie zacznie pobierać DLC.

 

Po zainstalowaniu tego co podałeś teraz wywala grę do pulpitu praktycznie od razu, a te pliki co podałeś żeby przenieść na pulpit zajmują 64GB to jest praktycznie cała gra (o ile nie cała) więc nie widzę w tym większego sensu.

 6789550154.png


 
Opublikowano

Po zainstalowaniu tego co podałeś teraz wywala grę do pulpitu praktycznie od razu, a te pliki co podałeś żeby przenieść na pulpit zajmują 64GB to jest praktycznie cała gra (o ile nie cała) więc nie widzę w tym większego sensu.

Drugim sposobem jest pobranie tego i wskazanie ścieżki gry.

 

Ewentualnie sprawdzić spójność gry:

 

 

• W przypadku wersji ze sklepu Rockstar:

Kliknij menu „Start” i w oknie wyszukiwania wprowadź „cmd”, a następnie naciśnij Enter.

Pojawi się nowe okno wiersza poleceń, gdzie należy wpisać „cd c:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V” i nacisnąć Enter.

Uwaga: Zmień ścieżkę dostępu w powyższym poleceniu, jeśli grę zainstalowano w innym miejscu.

Wprowadź polecenie „GTAVLauncher.exe -verify” i naciśnij Enter.

 

• W przypadku wersji Steam:

Kliknij PPM nazwę gry w zakładce „Biblioteka”.

Kliknij opcję „Właściwości”.

Kliknij zakładkę „Pliki lokalne”.

Wybierz opcję „Sprawdź spójność plików gry...”

 

 

Opublikowano

Zrobiłem reinstal gry i dalej to samo jakieś inne sugestie?

 6789550154.png


 
Opublikowano

To może podstawowe pytanie, masz jakieś mody wgrane ? jakiekolwiek.

Nic, czysta gra świeżo zainstalowana.

 

Edit.1

 

Po nowym patchu gra GTA Online działa.

 6789550154.png


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...