Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam bota zbierającego sztabki na TanavisMT2


get99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem otóż chcę na jednym prywatnym serverze zrobić sb auto pickup'a na sztabki (do tego trzeba zedytowac item_....) a żeby uzyskac to to trzeba wypakować locale tylko że problem w tym że ktoś z administracji (zapewne) zrobił tak że wszystkie pliki w pack otwierają się za pomocą .zip i wyskakuje błąd i sie po prostu nie otwiera. Drugim problemem jest to że gdy zmienie w pack cos np do wh (teraz robie tak ze wh na d daje... i to dziala) to po odpaleniu klienta wyświetla się : LOG 

Blad wraz z twoim adresem IP zostal wyslany by sprawdzic czy nie posiadasz BOTOW! Brak pliku: PC.zip (To sie wyswietla po zmienieniu czy tez usunieciu np pc.zip)

 

PROSZĘ O POMOC !!!!

Opublikowano

Zmień sobie rozszerzenia  jak są  rar to zmień na eix  a jak są zip to zmień na epk i normalnie rozpakujesz  po zakończeniu edycji i ponownym spakowaniu plików spowrotem odwróć edycje rozszerzeń z eix na rar a epk na zip i problem rozwiązany  jeśli nie widzisz rozszerzeń to ustaw sobie widok w opcje folderów i tam jakaś zakładka odpowiada za to nie pamiętam dokładnie 

Opublikowano

Cos sie zepsulo chyba m2 File Archiver nie chce mi wypakować item_proto dałbyś rade zrobić to i mi wysłać? 

http://speedy.sh/M4c94/pack    <- link do pack , jakbyś dał rade zrobić tak żeby było widać tylko sztabki 2kk 5kk 10kk miecz +9 konia Pelerynki byłbym tobie bardzo wdzieczny

Opublikowano

nie chce mu wypakowac, bo pewnie pliki zakodowane.

<p class='bbc_center'><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: lucida sans unicode'><strong class='bbc'>Hejtować będę</strong></span></span></p>

Opublikowano

bez urazy ale widzę ze nie ogarniasz tematu a moje tłumaczenia są na darmo wiec bez urazy ale nie chce mi się już ci niczego tłumaczyć  poszukaj sobie poradników na ten temat jak wypakować takie rzeczy 

Opublikowano

Ale sądze że robie wszystko dobrze po prostu gdy daje extract to nie wyswietla mi sie item_proto i nie moge tego wypakowac... 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...