Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie pośrednio związane z cs'em


gmen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mój problem polega na tym iż chciałem używać tej nowej funkcji prime account, ale trzeba podać telefon, normalnie podaje swój numer, wychodzi okienko, abym podał kod z sms'a który otrzymałem, problem polega w tym że ja tego sms'a nie mam... na steam'ie (komputerze) wyskakuje mi taki oto error Wystąpił błąd podczas wysyłania kodu SMS na podany numer telefonu. A na telefonie taki : Niestety, nie mogliśmy wysłać SMS-a na podany numer telefonu, mój operator to PLUS. Piszę tutaj, ponieważ support nic nie może z tym zrobić...

Opublikowano

Skoro support z tym nic nie może zrobić, to my tym bardziej. Może spróbuj ponownie później/za kilka dni?

NU94p9A.gif


Wracam..


Opublikowano

Skoro podałeś informację, że Twój operator to plus to od razu powiem, że ja też mam w plusie i u mnie wszystko było ok, więc wina raczej nie leży po stronie operatora.

Opublikowano

Nie, od niedawna mam ten numer, poza tym na steamie pisze że można kilka kont przypisać do jednego numeru.

Opublikowano

Nie, od niedawna mam ten numer, poza tym na steamie pisze że można kilka kont przypisać do jednego numeru.

Tak, ale 1 prime=1 numer. Dziwna sytuacja, a co Ci powiedział support?

NU94p9A.gif


Wracam..


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...