Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Brak możliwości ponownego dołączenia do meczu


qNtnR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,mam dosyć irytujący problem i mam nadzieje że ktoś jest w stanie mi pomóc.
Grając w CS:GO wyrzuciło mi na sekunde neta i gdy próbuje dołączyć ponownie wyświetla się taki oto komunikat.
Z góry dziękuje za pomoc.

post-1420716-0-19012500-1468268580.jpg

Opublikowano

Może mecz się już skończył, albo coś jest nie tak z serwerami? Uruchamiałeś ponownie csa?

NU94p9A.gif


Wracam..


Opublikowano

Tak jak kolega wyżej napisał, zrestartuj steam włącz od nowa i powinno śmigać :)

 

Pozdro

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jeżeli resetowanie Steam'a i CS nie pomaga to sprawdź.

- Czy masz dostęp do internetu, sprawdzisz to wchodząc w przeglądarkę i wyszukując obojętnie co.

- [Dla bardziej zaawansowanych] Sprawdź czy masz otwarte porty dla CS:GO to:

 

 Porty TCP                        Porty UDP       

 27014-27050             3478, 4379-4380, 27000-27030 

Opublikowano

Wykonaj zresetowanie routera od internetu (wyłącz i włącz), aby wyszukało nową sieć. Czasem też pomaga sprawdzenie spójność plików CS;GO.

Opublikowano

Jeżeli resetowanie Steam'a i CS nie pomaga to sprawdź.

- Czy masz dostęp do internetu, sprawdzisz to wchodząc w przeglądarkę i wyszukując obojętnie co.

- [Dla bardziej zaawansowanych] Sprawdź czy masz otwarte porty dla CS:GO to:

 

 Porty TCP                        Porty UDP       

 27014-27050             3478, 4379-4380, 27000-27030 

Mógłbyś wytłumaczyć jak mógłbym sprawdzić te porty no chyba że jest to za długa technika aby mi to wytłumaczyć.

Opublikowano

Jak cie wyjebie wchodzisz w opcje uruchamiania dopisujesz +clientport i twoje ip tak jak masz na ss

Odpalasz csa i działa możesz dołączyć. Jak cię wyjebie a będziesz miał to wpisane to kasujesz tą regułkę +clientport

999621469805625216092.jpeg

 

Kiedyś miałem taki problem i mi pomogło

1378747514-U216092.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...