Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przecena co kupować? (100 euro)


OverSUCK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema 

 

Będę miał około 100 euro i teraz pytanie co opłaca się kupować z tej przeceny bo z naklejek wątpię że coś się zarobi chyba że za rok zastanawiają mnie te kapsuły które najlepiej kupować ??? 

 

- kapsuły naklejek pretendentów czy legend ??

 

- kapsuły autografów pretendentów czy legend ?? 

 

jak to było ostatnio i do kiedy ta przecena 

Opublikowano

pojemniki drużynowe prentedenty , z zwykłe naklejki lub autografy nawet nie ma co inwestowac

autografy czy naklejki ? i czemu pretendentów 

Opublikowano

Mi się wydaje że autograf s1mple w folii może być całkiem drogi ;) Na tą chwile na rynku po 3 dolary, zamierzam kilka zakupić bo na drop nie licze

Opublikowano

Również zdecydowałem się na zakup no i wystarczy mi poczekać zobaczymy co się będzie działo ; ]

Opublikowano

Ja uważam, że to nie ma większego znaczenia, zarobisz czy tak czy tak. Osobiście brałbym kapsuły autografów pretendentów. 

Opublikowano

Mi się wydaje że autograf s1mple w folii może być całkiem drogi ;) Na tą chwile na rynku po 3 dolary, zamierzam kilka zakupić bo na drop nie licze

jakie 3?

na chwile obecną kosztuje 8 eur

Opublikowano

 

Mi się wydaje że autograf s1mple w folii może być całkiem drogi ;) Na tą chwile na rynku po 3 dolary, zamierzam kilka zakupić bo na drop nie licze

jakie 3?

na chwile obecną kosztuje 8 eur

 

 

Dlatego że jest brany jeszcze do Pick'ema, poczekaj, po finale powinien być tańszy.

Opublikowano

 

 

Mi się wydaje że autograf s1mple w folii może być całkiem drogi ;) Na tą chwile na rynku po 3 dolary, zamierzam kilka zakupić bo na drop nie licze

jakie 3?

na chwile obecną kosztuje 8 eur

 

 

Dlatego że jest brany jeszcze do Pick'ema, poczekaj, po finale powinien być tańszy.

 

a to chyba że xD

Opublikowano

Szczerze mówiąc to jest jedno, czy kupicie pretendentów, czy legend, w zeszłym roku po 3 dniach legendy były droższe, najlepiej kupcie po równo i po problemie :) 

Opublikowano

Szczerze mówiąc to jest jedno, czy kupicie pretendentów, czy legend, w zeszłym roku po 3 dniach legendy były droższe, najlepiej kupcie po równo i po problemie :)

 

challengersow zawsze sa drozsze, bo te druzyny rzadko bywaja w majorach, a ten ma wyjatkowo ladne naklejki

Gość Majoreq.
Opublikowano

Bierz pan autografy pretendentów, tak sobie myślę, że najdroższy s1mple i najszybciej przybiera na wartości. Możesz jeszcze kennyS, Scream, SK Gaming, G2 Esports i Team Liquid.

Opublikowano

Bierz pan autografy pretendentów, tak sobie myślę, że najdroższy s1mple i najszybciej przybiera na wartości. Możesz jeszcze kennyS, Scream, SK Gaming, G2 Esports i Team Liquid.

g2 ma chyba najladniejsza naklejke w calym turnieju.. ogolnie te holo prete juz kosztuja +/- 5 euro takze kapsula bedzie droga

Opublikowano

Chyba jednak cena tak jak w zeszłym roku nie wzrośnie :v patrząc na to, że jeszcze kapsuły są w przecenie..

niby gdzie jak kupno juz zablokowane

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...