Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomoze Ktos? Sypne Lajkami ;D (NAZWY)


Misi3kK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuje jakas fajna liste nazw dla Bossow, Potworow, lub NPC 


(Do Metin2)


 


Ja narazie to nic nie moge wymyslic fajnego, jakies okrutnej nazwy czy cos ;D


Wiec Jesli macie jakies pomysly to smialo pisac moga byc wymyslone ale (Polskie)


 


(NIE MUSZA BYC DEMONICZNE LUB PIEKIELNE)


(MOGA BYC ANIELSKIE LUB INNE JA TYLKO PODALEM PRZYKLAD)


 


Bede mial duzo bossow, i mobow i NPC na serwerze wiec potrzebuje duzo nazw ;D 


 


Za pomoc sypne lajkami ;D 


 


 


Poki co to wymyslilem 


 


(Czarny Rycerz)


(Demon Zagrobu)


(Pozeracz Bogow)


(Zatracony Krol)


(Smiertelny Smok)


(Ognisty Sluga)


Opublikowano

Zmień kolor bo razi strasznie w oczy...

 

Demon Mutacji

Mistyczny Wojownik

Diamentowy Smok

Kościany/Kościsty Smok

Lodowy Wódz

Trynkiwinki xD

Opublikowano

Piekielny Zabojca 

Wojownik Tartaru

Obronca Piekla

Wojownik Otchlani

Skrzydlaty Smok 

Widmo

Lodowe Widmo

Lodowy Smok

Czarny Smok

Leniwy Smok

Smok Mrozu

Piekielny Demon

Demoniczny

 

 

NPC:

 

Specialista Od Broni

Specialista Od Zbroi

Wiedzma

Widmo

Duch Wojownika

Krwawy Szkielet

Opublikowano

MiSi3eKK wydaje mi sie że kolega up dał dość ciekawe nazwy ale ten wyżej tez nawet spoko :P co ty więcej kombinować? Wrzucić takie można :D chyba nie powiesz że Ci się coś nie podoba :D


VirtualMT2 zawsze i wszędzie


201281423940000945952.png

Opublikowano

MiSi3eKK wydaje mi sie że kolega up dał dość ciekawe nazwy ale ten wyżej tez nawet spoko :P co ty więcej kombinować? Wrzucić takie można :D chyba nie powiesz że Ci się coś nie podoba :D

Nie napisales wogule ani 1x propozycji do nazwy? nabijasz se posty? Jak napisalem (Bede mial duzo i to duzo bossow i mobow ktorym musze dac nazwe) + dla NPC :P

Opublikowano

 

MiSi3eKK wydaje mi sie że kolega up dał dość ciekawe nazwy ale ten wyżej tez nawet spoko :P co ty więcej kombinować? Wrzucić takie można :D chyba nie powiesz że Ci się coś nie podoba :D

Nie napisales wogule ani 1x propozycji do nazwy? nabijasz se posty? Jak napisalem (Bede mial duzo i to duzo bossow i mobow ktorym musze dac nazwe) + dla NPC :P

 

Zapraszam do odwiedzenia takiej fajnej lektury nazywa się "Słownik Języka Polskiego"

Co do tematu to jak ty chcesz robić serwer jak Ty nie masz pomysłów?, serwer będzie nudny i tyle.

Są nazwy potwora nie polskie? <lolz>

Weź nazwy z innych gier i już.

Opublikowano

Mieszkam w angli wiec, moj slownik, ortografia jest do chuya, mam pomysly tylko zrobilem temat zeby dostac od innych jakies propozycje, serwer raczej nudny nie bedzie, moze duzo na nim nowosci nie bedzie ale bedzie sie dobrze gralo. bedzie okolo 7 dungeonow, nie ktore platne (priwatne) i darmowe 3x na maly poziom, 4x na sredni poziom, i jak serwer juz wystartuje to powiekszy sie poziom. 

 

Widze ze tylko lubisz krytykowac userow na forum. 

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...