Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer wyłącza się co 2 godziny


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pewien problem na moim ts. Problem polega na tym że serwer się wyłącza co 2 godziny. Licencja jest legalna non-profit. Jest ktoś w stanie mi pomóc? Zobaczyć w logi co się dzieje itd. Proszę o pomoc

Opublikowano

Witam, mam pewien problem na moim ts. Problem polega na tym że serwer się wyłącza co 2 godziny. Licencja jest legalna non-profit. Jest ktoś w stanie mi pomóc? Zobaczyć w logi co się dzieje itd. Proszę o pomoc

Poproszę adres ts`a i podaj logi tutaj.

lubie-to-png.png

Opublikowano

Licencja jest już użyta na jakimś serwerze. :) 
Napisz do supportu, że została Ci skradziona i może dadzą Ci drugą :p. 

Opublikowano

Licencja jest już użyta na jakimś serwerze. :) 

Napisz do supportu, że została Ci skradziona i może dadzą Ci drugą :p. 

Właśnie napisałem do supportu czy moja licencja jest dalej aktualna odpisali, że tak i wysłali mi ponownie licencje. Wcześniej serwer ze stara licencja nie chciał się nawet włączyć z nową jest możliwość włączenia, ale co 2 godziny serwer pada.

 

 

Witam, mam pewien problem na moim ts. Problem polega na tym że serwer się wyłącza co 2 godziny. Licencja jest legalna non-profit. Jest ktoś w stanie mi pomóc? Zobaczyć w logi co się dzieje itd. Proszę o pomoc

Poproszę adres ts`a i podaj logi tutaj.

 

Gdzie dokładnie znajdę logi z serwera?

Opublikowano

 

Licencja jest już użyta na jakimś serwerze. :) 

Napisz do supportu, że została Ci skradziona i może dadzą Ci drugą :p. 

Właśnie napisałem do supportu czy moja licencja jest dalej aktualna odpisali, że tak i wysłali mi ponownie licencje. Wcześniej serwer ze stara licencja nie chciał się nawet włączyć z nową jest możliwość włączenia, ale co 2 godziny serwer pada.

 

 

Witam, mam pewien problem na moim ts. Problem polega na tym że serwer się wyłącza co 2 godziny. Licencja jest legalna non-profit. Jest ktoś w stanie mi pomóc? Zobaczyć w logi co się dzieje itd. Proszę o pomoc

Poproszę adres ts`a i podaj logi tutaj.

 

Gdzie dokładnie znajdę logi z serwera?

 

W folderze logs

thats.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...