Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Gotowy Client, Z Nowymi Broniami, Zbrojami, Oraz Itemami.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, potrzeba mi gotowy client, z nowymi broniami oraz zbrojami i innymi itemkami.

Serwer ma się nazywać AmericaMt2, ale nie musi gdyż mogę to sam zmienić jeżeli będzie się dało.

Najważniejsze jest to ,aby client był polski !

Żeby było można zmieniać tło logowania, żeby był zmieniony znaczek GM.

BARDZO PROSZĘ O POMOC ! DAJE + (lub - ) oraz 5*!!!!

Opublikowano

Wczoraj go ściągałem, on ma auto patchera, jest w języku IT ( włoski ) i np jak się włącza clienta to tam w wyborach serwera pisze serwer by smioxthehacker, nie da się zmieniać tła podczas logowania.....

Opublikowano

Tu masz spol :

 

http://www.speedyshare.com/files/21486110/download/Spolszczenie%20Client%20by%20BooW.rar

 

Skan:

 

http://www.virustotal.com/pl/analisis/627c6c4090afcf3ec3b0f75b87b5b25da7dc4c24bcc55a45cca54f58ad3219ad-1268939918

 

 

Tutaj orginalne obrazki logowania :

 

http://www.mediafire.com/?lzjjwndz30z

 

Skan:

http://www.virustotal.com/analisis/0886ea63c523901d918d178254338a9d8873528dbd65e2af4d9db30d468f66ab-1269024238

 

 

Nie wiem czy na 100% będzie działać ****

Opublikowano

Dzięki glinka33 masz + i 5* , ale powiedz mi jak to spolszczyć tymi plickami ?

 

@EDIT już je włożyłem ale teraz nie widze tych nowych broni co dodałem..... jak je przywołuje to ich nie widać w eq!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...