Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Jak Zrobic Patchera,Lauchera Czy Jak To Sie Nazywa


watus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak zrobic aby okenko tego typu wyswietlało mi sie przy uruchamianiu mojegi priva

654843.jpeg

Nie chodzi mi o pobieranie patcha, ale aby sie wyswietlilo i mozna bylo w nim wybrac jedną z opcji.

Okno nie ma tak wyglądać to jest tylko przykład. W oknie ma być wyświetlana jakas strona www.

Proszę o pomoc.

Opublikowano

10 sekund wiecej bys czytał to bys zrozumiał

Nie chodzi mi o pobieranie patcha, ale aby sie wyswietlilo i mozna bylo w nim wybrac jedną z opcji.
Opublikowano

Opisz mi o co ci dokładnie chodzi, jaką stronę chcesz mieć w tym okienku i jak to ma mniej więcej wyglądać to ci takie coś zrobie...

 

@edit

sorry, że Ci nie pomogłem, ale nie było u mnie neta i w całej okolicy przez ponad dzień i nie miałem jak tego programu napisać, ale widzę, że już ktoś Ci pomógł.

Opublikowano

okno ze stroną mogłoby byc troche wieksze

Ile większe? Podaj dokładne wymiary (z uwzględnieniem pasków przewijania). Albo dodaj mnie do sieci abym mógł sam zobaczyć. A najlepiej zrób screena tej strony.

__

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Sorki za odkop ale potrzebuje terz takiego lanurcha jak watus :]

 

Informacje:

 

Przyciski:

Rozpocznij grę - ma włączyć plik start.exe

Opcja gry: ma uruchamiać config.exe

Nowe konto: Ma uruchamiać stronę http://5.58.48.229

Zakończ: wyłącza.

 

Po lewej stronie stronka - http://5.58.48.229/patcher/index.html

Wielkość całego okna: 380; 220.

standardowe ikony Metina (16, 32 i 48 px). I tytuł EterialsMT2

 

Efekt ma być podobny jak watus'a tylko że inne dane ;]

 

46868490752337070023.png

Opublikowano

@never1999 cieżko jest otworzyc prosty program typu vb6 vb.net... i zrobic sobie takie okno ? nic skomplikowanego tam nie ma

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...