Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak usunąć wiadomość przy wchodzeniu na serwer?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, jestem tu nowy. W Minecraft mam serwer online dla graczy. 1 problem- Gdy loguje się na serwer wyświetla się "You have no new email". Chciałbym, żeby się to nie wyświetlało. 2 problem- Chciałbym dodać jakieś rakietki gdy użytkownik się zaloguje.

 

Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam :)

Opublikowano

Wiadomość z "You have no new email" jest z essentials wystarczy ,że nie dasz uprawnień do - -essentials.email

Opublikowano

Takie coś jest w authme z tego co się orientuje a nie w essentials :) 

Opublikowano

Cześć, jestem tu nowy. W Minecraft mam serwer online dla graczy. 1 problem- Gdy loguje się na serwer wyświetla się "You have no new email". Chciałbym, żeby się to nie wyświetlało. 2 problem- Chciałbym dodać jakieś rakietki gdy użytkownik się zaloguje.

 

Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam :)

FireworkJoin: https://www.spigotmc.org/resources/fireworkjoin-1-8-1-9.18348/

wyłącz serwer, wejdź w plik essentials.jar, wejdź w plik messages_en.yml i znajdź linijkę:

noNewMail=\u00a76You have no new mail. 

i zmień ją na:

noNewMail=''

 

sygnatura.png

Opublikowano

W essentials masz plik motd. Musisz to wszystko usunąć co jest w środku, i po sprawie.

Grands Gerther Givenchex

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...