Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NVIDIA 540M || Mniejsza wydajność niż na integrowanej.


ForestSavage666

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przed zainstalowaniem sterowników gdy używałem i5 2,3ghz jako procesor i karta graficzna ( integrowana ) miałem po 40 fps na grze xyz. Po zainstalowaniu sterowników w gierce mam po 12 fps. Co może być przyczyną? Dodam że używam laptopa rc730 samsung.

55aR3G.png

Opublikowano

Sterowniki najnowsze?

Jaki masz system? 10, 8.1, 7?

Laptop jest głośny i się grzeje czy chodzi normalnie?

Czy na pewno używałeś karty zintegrowanej? Może teraz zmieniło Ci z wcześniejszej 540m na intergre, a ty myślisz, że integra jest wydajniejsza.

W jakiejś szczególnej grze to się dzieje czy w każdej?

Sprawdź ustawienia w panelu nVidia jakiej karty ma używać w grach.

Opublikowano

Windows 7.

Sterowniki muszą być najnowsze bo pograłem je ze strony wczoraj.

Raczej się nie grzeje. Chodzi normalnie.

Używałem wcześniej integrowanej wczoraj jak wymusiłem używanie w ustawianiach, Ge Froce to chodziło gorzej.

Po 10 minutach od włączenia CS:GO strasznie lagowało a potem wyjebało blue screena 116. 

Mam narazie wymuszone ustawienie zintegrowanej bo na graficznej ssie pałkę. :(

55aR3G.png

Opublikowano

To nie narzekaj tylko coś zrób i  zainstaluj starsze sterowniki, nowe wcale nie oznaczają poprawę w działaniu 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...