Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd gdy wchodzę na konto...


PaNOsTrY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdy zaloguje się na konto to dostaje błąd te znaki zapytania i napisane ile mam ram czy coś....wyskakuje zanim pojawią się postacie:/

 

 

P.S

 

Używam AgBot'a najnowszego +SrProxy + Loader

Opublikowano

Yyyy a czy wraz z nowszymi wersjami silka i bota dalej uruchamia się go dalej tak samo? Czy może są jakieś nowości bo dawno nie grałem:)

Opublikowano

Ja Też mam ten Problem Odpalam

- nuConnector71

- potem AGbota

- i odpalam Loadera (tego nowego)

 

Gdy już sie odpali pow wpisaniu passsow itp Gdy już ma sie postać włączyć Error i te znaki zapytania sie pojawiają ...

Czego to wina może być plx o szybko odp.

Opublikowano

Dopisuje sie do osob ktore maja z tym problem

probowalem przez nuconnectora i przez SrProxy ale co bym nie zrobil to samo

silka nawet wywalalem i instalowalem

loader nowy, bot nowy i nic

Opublikowano

Mi pomógł loader v7.6, a dlaczego wyskakuje mi Disconnect na pierwszym koncie gdy probuje drugie wlaczyc? oczywiscie pierwsze z redirect ip a drugie bez...:/

Opublikowano

WItam.Miałem ten sam problem co wy.Zainstalowałem silka na nowo , i zrobiłem bota , z tym szczegółem że odznaczyłem redirect ip i spaczowałem media pk2.Potewm właczyłem nuconnector ,agbota i wszystko było ok.Mi to pomogło i mam nadzieje ze wam tez:D

×
×
  • Dodaj nową pozycję...