Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[10.95] Alvoria-ATS - piękny świat inny niż real


mar173

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ALVORIA-ATS


 


mapa całkowicie inna niż real a jednak bardzo podobna. Expowiska są jedynie znane na głównej wyspie Intiri http://www.alvoria-ats.net/images/4.jpg, reszta do odkrycia :) Jest to tak jakby spakowana wersja real mapy, w real i tak każdy chodzi na znane expowiska a 90% mapy jest bezużyteczna - tu mamy znacznie mniej bezużytecznych ziem - choć nie jest to tak mała mapa żeby dostać klaustrofobii :) Oczywiście wszystko jest poprzestawiane tak by odkryć co jest na mapie. Od 10 lvla mamy dostęp do train monk, po wbiciu 10 lvla ukaże nam się stosowna informacja (aby się dostać idziemy do temple i mówimy do NPC: hi->trainning room->yes. Po wbiciu 30 lvla możemy odebrać nagrodę przeznaczoną dla naszej profesji oczywiście ukaże się informacja(w temple jest zejście w dół ze skrzynkami) otrzymujemy również 2cc z informacją aby zakupić promotion (król jest nad miastem intiri, nad miastem/na północ od miasta znajdują się również rzeźby z treningiem offline). Po wbiciu 60 lvla mamy 3cc. Darmowe pięć dni premium (bez nie można trenować offline, płynąć na niektóre wyspy).W sumie warto przeznaczyć ten czas na trenowanie no chyba że będziemy kupować premium 30dni (tanio). Na wyspie Intiri są wystarczające expowiska do wbicia 150-200 lvla w szybkim czasie. Na innych wyspach od tego lvl będzie nam leciał szybciej exp choć nie znaczy że nie możemy wbić 200+ na Intiri. Wszystkie NPC są, jeśli czegoś nie możesz sprzedać u NPC Rashiu to pytaj na helpie. Jest nawet Yasir (na Wyvernach można się nieźle wzbogacić :)) Polecam wszystkim, real tibia się przejadła tu mamy nowy lepszy świat.


alvoriamap.png


 


https://www.facebook.com/alvoriaats/


http://www.alvoria-ats.net/


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...