Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Którą Kupić Karte Grafy?


ZiuteK320

Która lepsza do gier??  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. NVIDIA czy ATI

    • NVIDIA GeForce 8800 GT
    • ATI Radeon HD 4700

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Klik

Radek IMO dużo lepszy.

@down

Dokładnie. Chociaż powiem Ci że GF kojarzy mi się z solidnością. Nie wiem może jakieś niemiłe wspomnienia z przeszłości z kompatybilnością Radków mam. W każdym bądź razie na chwile obecną brałbym tego HDka z dwojga złego. Na pewno za podobną kase dostaniesz coś innego i lepszego ze stajni ATI. GF moim zdaniem jest królem tych wysokich półek.

f.png

Opublikowano

Ja przemawiam za radeonem, nividia zawsze byla wrogo nastawiona jesli chodzi o modyfikacje i ustawienia :D , radeon 47xx bedzie lepszy od tego GF.

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

Zdecydowanie GF ponieważ mam ją i takie gry jak: Gta episodes from liberty city, fifa 10, nfs shift, assain's creed 2 działają jak marzenie :rolleyes:

pozdrawiam heniuś

Opublikowano

Ja tam od mojego 1 kompa zawsze mam radeona, nigdy na niego nie narzekałem, raczej bardziej na procesor, karty radeona są w 100% w porządku i napewno są lepsze od nvidi, można je więcej podkręcać itp.

RADEON

kalik.png

Opublikowano

Radeon.

Radeon.

I jeszcze raz RADEON!

Ja mam Ati Radeon 4670 i jest eXtra!

1328997611-U170772.png

Opublikowano

ja Ci polecam nvidia geforce 8800 GT, ja mam i jestem zadowolomy, ale jak bys troche nazbieral na GF 9600GT to miód, cod i fistaszki ;d

So what we get drunk

So what we smoke weed

We’re just having fun

We don’t care who sees

So what we go out

That’s how it’s supposed to be

Living young and wild and free

Opublikowano

Ja polecam GeForce ja mma 280GTX i jestem z tego dumny xD

Pomogłem? Daj delete.png nie bądź żyła!

 

 

18706.png1257702014_35456.png

5610.gif32956.gif

21571.jpg32852.png

4675.jpg31453.png

33874.png5853.jpg

23819.png10567.jpg

858283661.png

Opublikowano

pytanie którą kupić kartę graficzną mam do wyboru :

 

NVIDIA GeForce 8800 GT

ATI Radeon HD 4700

 

Zdecydowanie GeForce od zotaca. POLECAM !!!! sam mam i nie narzekam a karta chodzi ZAJEBIŚCIE !!!

222pac.gif

 

 

 

 

 

'Nawet w ciemną noc, każdy dzień jest odpowiedni. Żeby nawet gdyby niewiadomo jak jest ciężko, trzymaj głowę w gorze...'

 

Tupac Amaru Shakur [*]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...