Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

1. Config 2. Ekwipunek 3. Wiadomość


MieciuXD1234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was bardzo serdecznie :)!

 

otóż do rzeczy...

 

1. Mógłbym ktoś podać kod lub tut do configu prostej wiadomości.

 

2. Kod lub tut do gui.

 

3. <Najważniejsze!> Bo wymyśliłem coś takiego że gdy admin wpisze /oglos "costam" to wtedy gracz moze to odczytac poprzez komende /ogloszenia i tam mu sie wyswietlają ogłoszenia nie wiem jak zaczac wiec prosze o pomoc bardzo prosze ^.^

Opublikowano

2. Robisz sobie np komende kapa 

  public boolean onCommand(CommandSender sender, Command cmd, String lable, String[] args)
  {
    if ((cmd.getName().equalsIgnoreCase("gui")) && 
      ((sender instanceof Player)))
    {
      Player player = (Player)sender;
      openGUI(player);
    }
    return true;
  }



A potem gui

  private static void openGUI(Player player)
  {
    Inventory inv = Bukkit.createInventory(null, 9, ChatColor.AQUA + "nazwa_gui");
    inv.setItem(0, new ItemStack(Material.COBBLESTONE, 1));
    inv.setItem(1, new ItemStack(Material.COBBLESTONE, 1));
    inv.setItem(6, new ItemStack(Material.COBBLESTONE, 1));
    player.openInventory(inv);
  }
Opublikowano

@1361622928-U485574.pngup2 to ma być w Main a

@up1 to ma być w innej klasie w tym przypadku to gui?

czy co

Gui w innej komenda w innej i komenda wywoluje otwarcie tego gui masz przeciez:

openGUI(player);

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...