Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy on (ja) jest uzależniony od lola?


MrHituPlay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Mam problem, ok. tydzień temu lol mi się znudził, dałem sobie z nim spokój, bo prawie ciągle przegrywałem.

Teraz wróciłem z nudów, bo za bardzo nie chce mi się w nic grać i gragas mi daje dużo funu, wcześniej go nie nawidziłem, co jest grane.

I ja do końca nie gram for fun, bo jak mam staty na minusie i mi się grać nie chce to wychodzę z meczu -.-

Czemu ja tak mam xD

z jednej strony chce mi się grać w lola z drugiej nie xD

Opublikowano

Może to zwyczajny brak innej ciekawej gry, towarzystwa. Grasz, bo nie masz w co innego. Miałam przerwę od LOLa lub grałam raz na x czasu, nie przepadałam za Janną, jednak na rankedach mi się nią najlepiej grało, a potem znów nie bardzo   ._. DORASTASZ!

Opublikowano

Może po prostu za bardzo skupiasz się na wynikach?

>Ogólnie chce CI się grać

>Raz nie wyjdzie i od razu przychodzi frustracja i rezygnacja, bo za dużo oczekujesz

>Tilt

>Karuzela sp**rdolenia się napędza

 

Pograj troszkę normali, wyluzuj, znajdź sobie jakąś ekipę, pograj chwilę w coś innego, nie graj tylko dla zwycięstwa.

giphy.gif

Opublikowano

Nie masz co robić to grasz, w sumie lepiej grać niż nic nie robić.

Po tygodniu coś się w Twojej łepetynie zmieniło i grubas jednak jest dobrą postacią.

Grasz 4fun, ale ważna jest dla Ciebie opinia innych, wśród których chcesz uchodzić za boga gry.

Opublikowano

Akurat teraz mam nawet jak przegrywam to mi nerwy nie puszczają, co jest już dziwne xD

A teraz mi się przestawiło na robala czyt. kha'zixa.

Gdy miałem przerwę od lola, pograłem sobie w inne gry, które również mi się znudziły -.-

Ale teraz widzę, że stopniowo mi wraca fun z gry, jak wbijam khaziem i juz enemy adc nie ma połowy hp ;p

Może to też zależało od braku swojej ulubionej postaci, grałem czym popadło, co mecz inny adc, toplaner itd.

Kiedyś też jak kupiłem kha'zixa nie lubiłem nim grać, ale historia się lubi powtarzać jak z grubym ;p

Tzn. próbowałem mainić, ale mi nie wychodziło, bo najczęściej po jednej grze, postać którą grałem, najzwyczajniej nudziła mi się.

Teraz jak gram to do jakiegoś czasu, skupiam się za bardzo na grze i nie patrzę czasami nawet do jakiegoś momentu na moje statystyki, a co mówiąc o TAB'ie :D

Może dostałem zbawienie od Boga, zesłał mi skilla wreszcie? :D 

W fifie zacząłem jakoś dobrze grać, wbiłem do 8 ligi, co u mnie jest mistrzostwem i tam już, czasem wygrywam, czasem przegrywam czyli = :D

Opublikowano

Tak samo miałem, od czasu aż znalazłem Azira. Rzygałem innymi postaciami bo nudne. Azir zawsze inny build czy na AP czy na AD midlanera, trzeba grać z głową i można ostro namieszać w TF.

Opublikowano

Tak samo miałem, od czasu aż znalazłem Azira. Rzygałem innymi postaciami bo nudne. Azir zawsze inny build czy na AP czy na AD midlanera, trzeba grać z głową i można ostro namieszać w TF.

Jak zacząłem teraz mainić kha'zixa zacząłem wygrywać :D

Opublikowano

Może po prostu za bardzo skupiasz się na wynikach?

>Ogólnie chce CI się grać

>Raz nie wyjdzie i od razu przychodzi frustracja i rezygnacja, bo za dużo oczekujesz

>Tilt

>Karuzela sp**rdolenia się napędza

 

Pograj troszkę normali, wyluzuj, znajdź sobie jakąś ekipę, pograj chwilę w coś innego, nie graj tylko dla zwycięstwa.

no jak nie grac dla zwyciestwa, to po co wgl grac? ja gram tylko po to, zeby wygrywac..

Opublikowano

Krotko mowiac uzaleznienie.

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

 

 

 

 

Opublikowano

Po prostu tak działa na nas Liga Legend. Darmowa gierka, wciagajaca i nawet jak sie mocno na nią wkurwiamy - to nadal w nią gramy :) #życie

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Po prostu lubisz wracać do gier ja tak samo miałem z Minecraft grałem od 2010 a przestałem w 2012 a tera mam dużą chęć reaktywować ekipę . Ale nadal jest dużo dzieci i haxów .

Opublikowano

 

Może po prostu za bardzo skupiasz się na wynikach?

>Ogólnie chce CI się grać

>Raz nie wyjdzie i od razu przychodzi frustracja i rezygnacja, bo za dużo oczekujesz

>Tilt

>Karuzela sp**rdolenia się napędza

 

Pograj troszkę normali, wyluzuj, znajdź sobie jakąś ekipę, pograj chwilę w coś innego, nie graj tylko dla zwycięstwa.

no jak nie grac dla zwyciestwa, to po co wgl grac? ja gram tylko po to, zeby wygrywac..

 

Grać po to, by zwyciężyć to największa głupota jaka panuje wśród gier. Rozgrywka ma Ci sprawiać przyjemność, inne kwestie są drugoplanowe.

 

Gra jest wciągająca, a powodem Twojego "uzależnienia" jest zapewne brak innego zajęcia, które zajęłoby Twój czas. Przyzwyczaiłeś się do zajmowania się grą w wolnych chwilach, a jeśli znajdziesz coś bardziej interesującego do roboty to przyzwyczajenie powinno minąć prędzej czy później.

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

 

 

Może po prostu za bardzo skupiasz się na wynikach?

>Ogólnie chce CI się grać

>Raz nie wyjdzie i od razu przychodzi frustracja i rezygnacja, bo za dużo oczekujesz

>Tilt

>Karuzela sp**rdolenia się napędza

 

Pograj troszkę normali, wyluzuj, znajdź sobie jakąś ekipę, pograj chwilę w coś innego, nie graj tylko dla zwycięstwa.

no jak nie grac dla zwyciestwa, to po co wgl grac? ja gram tylko po to, zeby wygrywac..

 

Grać po to, by zwyciężyć to największa głupota jaka panuje wśród gier. Rozgrywka ma Ci sprawiać przyjemność, inne kwestie są drugoplanowe.

 

Gra jest wciągająca, a powodem Twojego "uzależnienia" jest zapewne brak innego zajęcia, które zajęłoby Twój czas. Przyzwyczaiłeś się do zajmowania się grą w wolnych chwilach, a jeśli znajdziesz coś bardziej interesującego do roboty to przyzwyczajenie powinno minąć prędzej czy później.

 

oto jest pytanie w co, z moim sprzętem, nie mogę sobie pozwolić na wiele fajnych gier

Opublikowano

ej a powiecie mi czemu wolę colę od pepsi bo nie wiem bo jedno mi smakuje i drugie no i kurde nie wiem bo po pepsi mnie boli brzuch troszeczke ale po coli mi się pić chce halo bo serio nie wiem :////

1375198444-U163133.jpg

 

Opublikowano

 

 

Może po prostu za bardzo skupiasz się na wynikach?

>Ogólnie chce CI się grać

>Raz nie wyjdzie i od razu przychodzi frustracja i rezygnacja, bo za dużo oczekujesz

>Tilt

>Karuzela sp**rdolenia się napędza

 

Pograj troszkę normali, wyluzuj, znajdź sobie jakąś ekipę, pograj chwilę w coś innego, nie graj tylko dla zwycięstwa.

no jak nie grac dla zwyciestwa, to po co wgl grac? ja gram tylko po to, zeby wygrywac..

 

Grać po to, by zwyciężyć to największa głupota jaka panuje wśród gier. Rozgrywka ma Ci sprawiać przyjemność, inne kwestie są drugoplanowe.

 

Gra jest wciągająca, a powodem Twojego "uzależnienia" jest zapewne brak innego zajęcia, które zajęłoby Twój czas. Przyzwyczaiłeś się do zajmowania się grą w wolnych chwilach, a jeśli znajdziesz coś bardziej interesującego do roboty to przyzwyczajenie powinno minąć prędzej czy później.

 

A po co sa w tej grze rankedy? Nie dla rywalizacji? Nikt nie lubi przegrywac.

Dla przyjemnosci to mozesz sobie pograc w jakas gierkie single player.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bo może ta gra nie jest dla Ciebie? Idź może na HOTSa tam masz tylko i wyłącznie pod PUSH gre

 

 

­Jakoś normalnie grałem w lola, przez kawał czasu.

 

 

Może to zwyczajny brak innej ciekawej gry, towarzystwa. Grasz, bo nie masz w co innego. Miałam przerwę od LOLa lub grałam raz na x czasu, nie przepadałam za Janną, jednak na rankedach mi się nią najlepiej grało, a potem znów nie bardzo   ._. DORASTASZ!

 

 

Witam!

Mam problem, ok. tydzień temu lol mi się znudził, dałem sobie z nim spokój, bo prawie ciągle przegrywałem.

Teraz wróciłem z nudów, bo za bardzo nie chce mi się w nic grać i gragas mi daje dużo funu, wcześniej go nie nawidziłem, co jest grane.

I ja do końca nie gram for fun, bo jak mam staty na minusie i mi się grać nie chce to wychodzę z meczu -.-

Czemu ja tak mam xD

z jednej strony chce mi się grać w lola z drugiej nie xD

 

 

Może po prostu za bardzo skupiasz się na wynikach?

>Ogólnie chce CI się grać

>Raz nie wyjdzie i od razu przychodzi frustracja i rezygnacja, bo za dużo oczekujesz

>Tilt

>Karuzela sp**rdolenia się napędza

 

Pograj troszkę normali, wyluzuj, znajdź sobie jakąś ekipę, pograj chwilę w coś innego, nie graj tylko dla zwycięstwa.

 

 

Nie masz co robić to grasz, w sumie lepiej grać niż nic nie robić.

Po tygodniu coś się w Twojej łepetynie zmieniło i grubas jednak jest dobrą postacią.

Grasz 4fun, ale ważna jest dla Ciebie opinia innych, wśród których chcesz uchodzić za boga gry.

 

 

Akurat teraz mam nawet jak przegrywam to mi nerwy nie puszczają, co jest już dziwne xD

A teraz mi się przestawiło na robala czyt. kha'zixa.

Gdy miałem przerwę od lola, pograłem sobie w inne gry, które również mi się znudziły -.-

Ale teraz widzę, że stopniowo mi wraca fun z gry, jak wbijam khaziem i juz enemy adc nie ma połowy hp ;p

Może to też zależało od braku swojej ulubionej postaci, grałem czym popadło, co mecz inny adc, toplaner itd.

Kiedyś też jak kupiłem kha'zixa nie lubiłem nim grać, ale historia się lubi powtarzać jak z grubym ;p

Tzn. próbowałem mainić, ale mi nie wychodziło, bo najczęściej po jednej grze, postać którą grałem, najzwyczajniej nudziła mi się.

Teraz jak gram to do jakiegoś czasu, skupiam się za bardzo na grze i nie patrzę czasami nawet do jakiegoś momentu na moje statystyki, a co mówiąc o TAB'ie :D

Może dostałem zbawienie od Boga, zesłał mi skilla wreszcie? :D

W fifie zacząłem jakoś dobrze grać, wbiłem do 8 ligi, co u mnie jest mistrzostwem i tam już, czasem wygrywam, czasem przegrywam czyli = :D

 

 

 

Tak samo miałem, od czasu aż znalazłem Azira. Rzygałem innymi postaciami bo nudne. Azir zawsze inny build czy na AP czy na AD midlanera, trzeba grać z głową i można ostro namieszać w TF.

Jak zacząłem teraz mainić kha'zixa zacząłem wygrywać :D

 

 

 

Tak samo miałem, od czasu aż znalazłem Azira. Rzygałem innymi postaciami bo nudne. Azir zawsze inny build czy na AP czy na AD midlanera, trzeba grać z głową i można ostro namieszać w TF.

 

 

 

Może po prostu za bardzo skupiasz się na wynikach?

>Ogólnie chce CI się grać

>Raz nie wyjdzie i od razu przychodzi frustracja i rezygnacja, bo za dużo oczekujesz

>Tilt

>Karuzela sp**rdolenia się napędza

 

Pograj troszkę normali, wyluzuj, znajdź sobie jakąś ekipę, pograj chwilę w coś innego, nie graj tylko dla zwycięstwa.

no jak nie grac dla zwyciestwa, to po co wgl grac? ja gram tylko po to, zeby wygrywac..

 

 

 

Krotko mowiac uzaleznienie.

 

 

Po prostu tak działa na nas Liga Legend. Darmowa gierka, wciagajaca i nawet jak sie mocno na nią wkurwiamy - to nadal w nią gramy :) #życie

 

 

Po prostu lubisz wracać do gier ja tak samo miałem z Minecraft grałem od 2010 a przestałem w 2012 a tera mam dużą chęć reaktywować ekipę . Ale nadal jest dużo dzieci i haxów .

 

 

 

 

Może po prostu za bardzo skupiasz się na wynikach?

>Ogólnie chce CI się grać

>Raz nie wyjdzie i od razu przychodzi frustracja i rezygnacja, bo za dużo oczekujesz

>Tilt

>Karuzela sp**rdolenia się napędza

 

Pograj troszkę normali, wyluzuj, znajdź sobie jakąś ekipę, pograj chwilę w coś innego, nie graj tylko dla zwycięstwa.

no jak nie grac dla zwyciestwa, to po co wgl grac? ja gram tylko po to, zeby wygrywac..

 

Grać po to, by zwyciężyć to największa głupota jaka panuje wśród gier. Rozgrywka ma Ci sprawiać przyjemność, inne kwestie są drugoplanowe.

 

Gra jest wciągająca, a powodem Twojego "uzależnienia" jest zapewne brak innego zajęcia, które zajęłoby Twój czas. Przyzwyczaiłeś się do zajmowania się grą w wolnych chwilach, a jeśli znajdziesz coś bardziej interesującego do roboty to przyzwyczajenie powinno minąć prędzej czy później.

 

 

 

 

 

 

Może po prostu za bardzo skupiasz się na wynikach?

>Ogólnie chce CI się grać

>Raz nie wyjdzie i od razu przychodzi frustracja i rezygnacja, bo za dużo oczekujesz

>Tilt

>Karuzela sp**rdolenia się napędza

 

Pograj troszkę normali, wyluzuj, znajdź sobie jakąś ekipę, pograj chwilę w coś innego, nie graj tylko dla zwycięstwa.

no jak nie grac dla zwyciestwa, to po co wgl grac? ja gram tylko po to, zeby wygrywac..

 

Grać po to, by zwyciężyć to największa głupota jaka panuje wśród gier. Rozgrywka ma Ci sprawiać przyjemność, inne kwestie są drugoplanowe.

 

Gra jest wciągająca, a powodem Twojego "uzależnienia" jest zapewne brak innego zajęcia, które zajęłoby Twój czas. Przyzwyczaiłeś się do zajmowania się grą w wolnych chwilach, a jeśli znajdziesz coś bardziej interesującego do roboty to przyzwyczajenie powinno minąć prędzej czy później.

 

oto jest pytanie w co, z moim sprzętem, nie mogę sobie pozwolić na wiele fajnych gier

 

 

 

ej a powiecie mi czemu wolę colę od pepsi bo nie wiem bo jedno mi smakuje i drugie no i kurde nie wiem bo po pepsi mnie boli brzuch troszeczke ale po coli mi się pić chce halo bo serio nie wiem :////

 

 

 

 

 

Może po prostu za bardzo skupiasz się na wynikach?

>Ogólnie chce CI się grać

>Raz nie wyjdzie i od razu przychodzi frustracja i rezygnacja, bo za dużo oczekujesz

>Tilt

>Karuzela sp**rdolenia się napędza

 

Pograj troszkę normali, wyluzuj, znajdź sobie jakąś ekipę, pograj chwilę w coś innego, nie graj tylko dla zwycięstwa.

no jak nie grac dla zwyciestwa, to po co wgl grac? ja gram tylko po to, zeby wygrywac..

 

Grać po to, by zwyciężyć to największa głupota jaka panuje wśród gier. Rozgrywka ma Ci sprawiać przyjemność, inne kwestie są drugoplanowe.

 

Gra jest wciągająca, a powodem Twojego "uzależnienia" jest zapewne brak innego zajęcia, które zajęłoby Twój czas. Przyzwyczaiłeś się do zajmowania się grą w wolnych chwilach, a jeśli znajdziesz coś bardziej interesującego do roboty to przyzwyczajenie powinno minąć prędzej czy później.

 

A po co sa w tej grze rankedy? Nie dla rywalizacji? Nikt nie lubi przegrywac.

Dla przyjemnosci to mozesz sobie pograc w jakas gierkie single player.

 

Opublikowano

Nie graj solo taka moja rada uwierz mi granie premade i sklejenie jakiejś akcji daje tyle frajdy że nie może się równać z graniem solo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...