Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanał na youtbe o minecraft - Co o tej koncepcji sądzicie?


Ryuuji-senpai

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

//Przepraszam za błąd w tytule, ale klawiatura już wysiada ;-;

 

Hejka, planuje jak dostanę nowy komputer/laptop nagrywać z kamerką wbudowaną w lapka serię z czystego minecrafta - może też na modach.

 

Mam ogółem taką koncepcje:

 

Gdy zacznę nagrywać to zainwestuje w dobry sprzęt do nagrywania i dobry mikro, po czym założę konto na yt i stworzę kanał o nazwie xyz. Będę nagrywać Let's play z gry minecraft oraz daily vlogi oparte o jakieś rzeczy z gier, czy też takie po prostu dla zabawy.

 

I tu stąd moje pytanie, czy subowalibyście, lajkowali i w ogóle oglądali mój kanał? Opłaca się zacząć grać i nagrywać z minecrafta? Czy raczej nie? Avek i banner już mam, avek taki sam jak tutaj, opisujący dokładnie moją osobowość:

 

- Palę - stąd papieros w dłoni

- Ubiór - bo lubię nosić takie kamizelki

- Charakter - gdyż umiem bardzo ładnie i energicznie opisywać każdą napotkaną sytuację w grze.

 

 

Do adminów i moderatorów: Nie promuje tutaj mojego przyszłego kanału, tylko chcę zasięgnąć rady.

Opublikowano

To ja ci powiem coś od siebie. Według mnie nie ma sensu zaczynać z nastawieniem, że dla widzów coś robisz. Zacznij dla siebie to robić.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

To ja ci powiem coś od siebie. Według mnie nie ma sensu zaczynać z nastawieniem, że dla widzów coś robisz. Zacznij dla siebie to robić.

I żeby Ci się chciało, a nie żebyś to olał po 2 tyg, i bez nastawienia na $$

Opublikowano

Oczywiście , zawszę dobrze jest wybić się na MC łatwy start , ale bądź przygotowany na max 12 letnią widownię :P Ale pomysł ciekawy mam nadzieję , że ci wypali.

Pozdrawiam

giphy.gif

Opublikowano

//Przepraszam za błąd w tytule, ale klawiatura już wysiada ;-;

 

Hejka, planuje jak dostanę nowy komputer/laptop nagrywać z kamerką wbudowaną w lapka serię z czystego minecrafta - może też na modach.

 

Mam ogółem taką koncepcje:

 

Gdy zacznę nagrywać to zainwestuje w dobry sprzęt do nagrywania i dobry mikro, po czym założę konto na yt i stworzę kanał o nazwie FroostuTM. Będę nagrywać Let's play z gry minecraft oraz daily vlogi oparte o jakieś rzeczy z gier, czy też takie po prostu dla zabawy.

 

I tu stąd moje pytanie, czy subowalibyście, lajkowali i w ogóle oglądali mój kanał? Opłaca się zacząć grać i nagrywać z minecrafta? Czy raczej nie? Avek i banner już mam, avek taki sam jak tutaj, opisujący dokładnie moją osobowość:

 

- Palę - stąd papieros w dłoni

- Ubiór - bo lubię nosić takie kamizelki

- Charakter - gdyż umiem bardzo ładnie i energicznie opisywać każdą napotkaną sytuację w grze.

 

 

Do adminów i moderatorów: Nie promuje tutaj mojego przyszłego kanału, tylko chcę zasięgnąć rady.

Znając życie z twoich planów nic nie będzie, a twoje plany z zakupem profesjonalnego sprzętu przerodzą się w marzenia.

 

@topic

 

Nie, to już nie ma sensu. Jest wystarczająca liczba kanałów na yt, która nagrywa Minecraft. Spróbuj czegoś autorskiego, a nie kolejna kopia, no chyba że chcesz mieć kilka 12nasto letnich subskrybentów.

Opublikowano

Nie zakładaj że będziesz robić jedno. Rób cały czas coś nowego, aż znajdziesz coś z czego popłynął suby. Ja zdołałem znaleźć dobry sposób po 8 miesiącach ;p

Nie rozumiem jak można nie cheatować, bo granie bez cheatów to ciota i chuj :v

~Rediee

Opublikowano

Rediee taki wspaniały sposób znalazłeś że zapewne nikt tutaj w tym ja...

nie wie kim jesteś ^_^

 

no to fakt faktem SŁAWA polskiego YT... ;x

 

 

co do tematu...

Minecraft = mała szansa na suby ( w końcu jesteś jednym z miliona )

no a nawet jeśli już... to tak jak wyżej wspomniane... max. 12 lat... więc nie oczekuj od "widowni" zbyt wiele ^_^

 

 

co najwyżej będzie to niewielki generator $$$

Opublikowano

Z minecraft'a nadal opłaca się nagrywać i nadal jest szansa na wybicie się. Wszystko zależy od Ciebie od jakości montażu oraz twojej osobowości, która odgrywa wielką rolę na youtubie nie mówiąc również o dobrym promowaniu kanału :) 

//


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...