Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mafia II, a Mafia II Digital Deluxe Edition - czym się różnią?


th0t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Część, postanowiłem że zagram w Mafie 2 ale mam dylemat.
Mafia 2 za 7,5 euro to jest pełna gra, a Mafia II: Digital Deluxe Edition to jest 
dodatek czy gra i dodatek kosztuje ona 10 euro na platformie steam ??

Najlepiej napiszcie czym się różnią

Budowniczy
Opublikowano

Mafia II, a Mafia II Digital Deluxe Edition to te same pełne wersje gry.

Różnią się przede wszystkim soundtrackiem, zmianą w mapie i małymi poprawkami graficznymi. Z tego co pamiętam to kiedyś dorzucano do Deluxe Edition dostęp do darmowych łatek.

Opublikowano

Mafia 2 to zwykła Mafia 2.

Mafia 2 Digital Deluxe zawiera:

  • "Made Man Pack" (nie wiem co to)
  • Cyfrowy art book
  • Soundtrack
  • Cyfrowa mapa

Nie wiem czy to prawda, na Steamie nic o tym nie ma, informacje wzięte z forum Steam. 

Opublikowano

Mafia 2 to zwykła Mafia 2.

Mafia 2 Digital Deluxe zawiera:

  • "Made Man Pack" (nie wiem co to)
  • Cyfrowy art book
  • Soundtrack
  • Cyfrowa mapa

Nie wiem czy to prawda, na Steamie nic o tym nie ma, informacje wzięte z forum Steam. 

Czyli Digital Deluxe gra z dodatkami. ok rozumiem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...