Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DayZ] Dayz [PL,EU] [100Pojazdów] [Spory Loot] (Ponawiam [Wiecej info])


RandomZCt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc


 


Chialbym was bardzo zaprosic na Polski Serwer DayZ w Mta.


Serwer zostal stworzony nie dawno wiec potrzebujemy graczy aby miec stałą gospodarke serwera.


Jest to troszkę inny styl DayZ  ( Nowoczesniejszy ekwipunek i wiele innych ciekawych pomyslów )


 


Tutaj Dodam Ssy Z rozpisem co przedstawia ten ss.


 


 


Ekwipunek:


 


utkc93yiv2co_t.jpg


 


 


Gilli Suit ( Kostium z dodana zmiejszona widzialnoscia gdy sie stoji w bezruchu PS: Bardzo żadki )


 


qdwjp4ansyvb_t.jpg


 


Noktowizor : 


 


jozyep077c0l_t.jpg


 


Okulary z podczerwieniem:


 


itaer7ik6udj_t.jpg


 


System Chatu:


 


m14uhs08snjg_t.jpg


 


Interfejs ogólny: 


 


4pvvluufjj1b_t.jpg


 


Poszukujemy  Sieci Serwerów/Teamspeak'a dla serwera.


 


Chętnych zapraszam gg : 50951880


Opublikowano

Bez urazy, ale te ciekawe pomysły są już w gamemoedzie DayZ od dawna, noktowizor i termowizja to też nic nowego, jedyne co mnie zaciekawiło to wygląd ekwipunku. Ja osobiście nie zagram na serwerze ze względu na spory loot, ale życzę powodzenia w budowie serwera ;) Niestety jest coraz mniej Polskich serwerów MTA DayZ i obawiam się, że pewnego dnia nie będzie już żadnego Polskiego serwera na tym gamemodzie.

graphic.png

Opublikowano

Może jestem już za stary na to i oślepłem do końca, albo administracja MPCforum tak się wkurzyła na mnie za wybryki na wielu serwerach, że zrobiła mi żarcik i ustawiła tak, że nie widzę IP serwera, choć znajomy także nie widzi.

Wiec zadam jedno pytanie, jak utrzymać te 'gospodarke serwera' bez podania serwera ?  ^^  ^^  ^^  ^^  ^^

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...