Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

X-RAY poszukuje nowych rekrutów


DeelHD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AYKtMxp.png

 

X-RAY - 4 oddział polskiej dywizji Ghost Division (więcej informacji o GD znajdziesz tu: LINK)

 

O REKRUTACJI:

Z dniem dzisiejszym otwieramy rekrutacje do nowego oddziału! Dostępne są następujące specjalizacje:

- Szturmowiec x2

- Sanitariusz x1

- Kierowca x1

W SUMIE 4 MIEJSCA

 

WYMAGANIA:

- Sprawny mikrofon - taki, który nie trzeszczy i nie daje o sobie znać. 

- Team Speak 3 - bardzo przyjemny komunikator głosowy. Przydatny podczas dynamicznych akcji.

- Trochę czasu - po co się zapisywać jak i tak nie będzie się grało? Im więcej czasu tym lepiej! 

 

OFERTA:

- Miła i przyjazna dywizja - jesteśmy dobrze zgrani, szanujemy siebie nawzajem bez względu na wiek.

- Pomoc w rozgrywce - dopiero zaczynasz? Nic nie szkodzi! Pomożemy!

- Nauka nowych specjalizacji - znudziło się granie jako kierowca? Pomożemy ci zostać choćby pilotem!

- Liczne eventy oraz wspólne treningi - bo po co stać w miejscu? Chcemy się rozwijać i iść do przodu!

- Gra na wysokim poziomie - taktyczne podejście do każdej sytuacji oraz trochę spontaniczności jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

 

3MwMsEU.png

 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

TO PROSTE!

Wystarczy wejść na stronę: LINK TUTAJ!

Następnie zjechać troszkę na dół i wypełnić formularz.

Ważne! Każdy kto chce konkretnie zapisać się do 4 dywizji musi dopisać w rubryce nick: (4 Dywizja).

 

Rw96LQZ.png

 

 

Kadra oficerska:

     Dowódca dywizji:                  Schmidtch

     Zastępca dowódcy dywizji: Schikareth

     Dowódca kompanii:              ForestFishy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...