Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Statystyki osób połączonych z tsem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Posiadam 20 slotowy serwer na pukawce (klanowy), siedzi na nim zawsze pare osób a wspólnie tak sobie gadaliśmy i uznaliśmy że fajnie by było mieć coś takiego, że jak się wejdzie na serwer to otrzymujemy poke od bota z ilością spedzonego czasu online na naszym serwerze. Jako że jest to hosting, to nie mam jak pobawić się w plikach serwera więc chciałbym się dowiedzieć czy jest jakiś serwis który oferuje możliwość wykupienia takiego bota. 

Opublikowano

VPS. PHP łączenie się poprzez query, ściąganie statystyk, wysyłanie do użytkownika. Pełno tego jest na mpcforum. Mogę pomóc z vpsem i zrobieniem tego //pw

thats.png

Opublikowano

Najlepiej jest właśnie jak piszą wyżej wykupienie jakiegoś vps można nawet na arubie za 4 zł   i postawienie tam skryptu np: avnbot i połączenie go z serwerem . W razie jakiś problemów napisz mi na pw ip ts na jaki mam wejść to ci pomogę i jak będzie trzeba to wytłumaczę co i jak w trawie piszczy 

Opublikowano

Querry odpada, na pukawce nie ma dostępu do tej funkcji :/ . Czyli nie ma żadnego hostingu który umożliwiał by taką opcje?

Opublikowano

Querry odpada, na pukawce nie ma dostępu do tej funkcji :/ . Czyli nie ma żadnego hostingu który umożliwiał by taką opcje?

Nie możesz wygenerować sobie hasła do query przez klienta ts3 ?

 https://scr.hu/DOPzJA

Chcesz zautomatyzować serwer a nie umiesz lub nie daje rady twoja maszyna ? 

 

Zobacz http://www.mpcforum.pl/topic/1583551-boty-serwerowe-pod-serwer-ts/

 

Opublikowano

 

Querry odpada, na pukawce nie ma dostępu do tej funkcji :/ . Czyli nie ma żadnego hostingu który umożliwiał by taką opcje?

Nie możesz wygenerować sobie hasła do query przez klienta ts3 ?

 https://scr.hu/DOPzJA

 

No i co, że wygeneruje jak Pukawka nie udostępnia logowań Query + nie dodaje adresacji do WhiteListy...

 

Posiadam 20 slotowy serwer na pukawce (klanowy), siedzi na nim zawsze pare osób a wspólnie tak sobie gadaliśmy i uznaliśmy że fajnie by było mieć coś takiego, że jak się wejdzie na serwer to otrzymujemy poke od bota z ilością spedzonego czasu online na naszym serwerze. Jako że jest to hosting, to nie mam jak pobawić się w plikach serwera więc chciałbym się dowiedzieć czy jest jakiś serwis który oferuje możliwość wykupienia takiego bota. 

 

Analogicznie myśląc jeśli masz 20 slotów to płacisz około dychy na miesiąc. Lepszym rozwiązaniem będzie kupno VPS na którym postawisz serwery TeamSpeak oraz jakiegoś typu aplikacje. Jeśli nie masz dużych funduszy a stawiasz na wydajność, duże łącze, brak limitu transferu oraz duże zasoby to polecam lvlup.pro ofertę EU 4GB za 19.90! Napisz ticket abyś mógł użyć jakiegoś kodu rabatowego.

 

A jeśli chcesz nadal pukawkę to od niedawna wprowadzili JTS3ServerModa do własnej dyspozycji - http://pukawka.pl/strona,85.html .

Opublikowano

 

 

A jeśli chcesz nadal pukawkę to od niedawna wprowadzili JTS3ServerModa do własnej dyspozycji - http://pukawka.pl/strona,85.html .

 

 

"Bawiłem" już się tym ich botem ale nie ma tam takiej funkcji jaką ja bym chciał, zna ktoś takiego darmowego bota z możliwością liczenia czasu online użytkowników? (Przy wejściu otrzymuje się poke z łącznym czasem online)

Opublikowano

JTS3ServerMod Ma funkcję Pisania wiadomości po połączeniu z serwer i tam na pewno da się ustawić wiadomość do swojego upodobania i powpisywać komendy jakie obsługuję też się bawiłem tym botem dawno i miał takie coś w swoim kodzie. Jeżeli się mylę to musiałem mieć jakąś inna wersję bota. Niech ktoś mnie poprawi

Opublikowano

Hmm, w JTS3 nie ma takiej funkcji jak liczenie czasu nawet w wiadomosci lub osobnej.

A żadnego innego sposobu nie ma jak nie masz dostępu do query ;x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...